Sočio olimpiados biatlono varžybų sprinto rungtyje T. Kaukėnas finišavo 48-as

2014-02-08 16:26
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / AFP nuotr.

Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių biatlono varžybose 48-ąją vietą tarp 87 dalyvių vyrų 10 km sprinto rungtyje šeštadienį užėmė Tomas Kaukėnas.

Olimpiadoje debiutavęs 23-ejų metų Lietuvos biatlonininkas po dviejų klaidų šaudykloje buvo priverstas įveikti du 150 ilgio baudos ratus ir finiše auksą iškovojusiam legendiniam 40 metų norvegui Olei Einarui Bjoerndalenui pralaimėjo 1 minutę 52,7 sekundės.

Tai buvo jau dvyliktasis Norvegijos sportininko medalis per šešerias žiemos olimpines žaidynes bei apdovanojimais jis pasivijo absoliutų lyderį tautietį slidininką Bjorną Daehlie'į.

Iš viso O.E.Bjoerndalenas olimpiadose pelnė 7 aukso, 4 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Sočio žaidynių sidabras atiteko austrui Dominikui Landertingeriui (+1,3 sek.), o bronza tenkinosi čekas Jaroslavas Soukupas (+5,7 sek.):

1. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija)          24 min. 33,5 sek. (1 baudos ratas)
2. Dominik Landertinger (Austrija)                 24:34,8 (0)
3. Jaroslav Soukup (Čekija)                        24:39,2 (0)