Sprinto lenktynės Armėnijoje baigėsi dvigubu lietuvių slidininkų triumfu

2016-01-23 08:59
Modestas Vaičiulis
Modestas Vaičiulis / Šarūno Mažeikos / BFL nuotr.

Armėnijoje vykstančiose mažųjų pasaulio šalių slidinėjimo organizacijos (SES) taurės FIS kategorijos tarptautinėse varžybose penktadienį sprinto lenktynės baigėsi dvigubu lietuvių triumfu – Modestas Vaičiulis tapo nugalėtoju, o Lukas Janeliūnas užėmė antrą vietą.

Finale už Lietuvos slidininkų liko trečią bei ketvirtą vietas užėmę atitinkamai atrankos varžybas laimėjęs baltarusis Aleksandras Voranovas ir Irano slidininkas Seyedas Sattaras Seydas.

Kvalifikacinėse 1,1 km sprinto lenktynėse M. Vaičiulis nuotolį įveikė per 3 minutes 12,15 sekundės ir buvo antras, o 3 minutes 18,59 sekundės sugaišęs L. Jakeliūnas liko trečias tarp 20 dalyvių.

Šeštadienį slidininkai darsyk FIS kategorijos tarptautinių varžybų sprinto rungtyje.

Lietuvos nacionalinė slidinėjimo asociacija nuo 2014 metų yra atnaujinusi narystę mažųjų pasaulio šalių slidinėjimo (Small Evolving Ski Nations – SES) organizacijoje. Ši organizacija aktyviai prisideda prie slidinėjimo vystymo mažosiose pasaulio valstybėse.