Stenlio taurės savininkas pergalę iškovojo po pratęsimo

2015-10-27 12:30
Scanpix nuotr.

Šeštą pergalę devintose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į trečiąją vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje pakilo Stenlio taurės savininkas Čikagos "Blackhawks" (12 tšk.) klubas.

Pirmadienį namuose Čikagos ledo ritulininkai daugiau nei 21 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo septintą nesėkmę per aštuonis mačus patyrusią bei tryliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijos esančią Anahaimo "Ducks" (4 taškai) komandą.

Pegalingo įvarčio - antrojo šiame sezone - autoriumi 51-ą pratęsimo sekundę tapo Jonathanas Toewsas (60:51).

"Blackhawks" ekipos vartininkas Corey'is Crawfordas atrėmė visus 39 svečių metimus bei antrame mače iš eilės į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

"Ducks" klubo vartininko Frederiko Anderseno sąskaitoje - 23 atremti arenos šeimininkų metimai iš 24.