T. Kaukėnas planetos biatlono taurės varžybų sprinto rungtyje Čekijoje finišavo 46-as

2015-02-07 20:51
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Reuters nuotr.

Septintojo pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etapo Čekijoje vyrų 10 km sprinto rungtyje šeštadienį 46-ą vietą užėmė Tomas Kaukėnas.

Vos kartą suklydęs šaudykloje ir sukęs vieną baudos ratą lietuvis distanciją įveikė per 26 minutes 08,9 sekundės.

Antrasis Lietuvos biatlonininkas šioje rungtyje - Karolis Dombrovskis - po vienos klaidos šaudykloje distancijoje sugaišo 26 minutes 45,5 sekundės ir buvo 62-as tarp 94 klasifikuotų sportininkų.

Sprinto rungtį laimėjo be klaidų šaudęs slovėnas Jakovas Fakas, aplenkęs taip pat nė karto šaudykloje nesuklydusius vokietį Simoną Schemppą bei prancūzą Jeaną Guillaume'ą Betrix'ą:

1. Jakov Fak (Slovėnija)                24 min. 09,9 sek. (0 baudos ratų)
2. Simon Schempp (Vokietija)           atsiliko 12,8 sek. (0)
3. Jean Guillaume Beatrix (Prancūzija)          26,0 (0)
4. Martin Fourcade (Prancūzija)                 26,3 (1)
5. Michal Šlesingr (Čekija)                     26,7 (0)
...
46.Tomas Kaukėnas                             1:59,0 (1)
...
62.Karol Dobrovski                            2:35,6 (6)
...
94.Aleksandrs Patrijuks (Latvija)             6:13,8 (7)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 15 rungčių iš 25):

1. Martin Fourcade (Prancūzija)                 615 tšk.