T. Kaukėnas planetos biatlono taurės varžybų sprinto rungtyje finišavo 58-as

2015-01-22 21:11
Tomas Kaukėnas
Tomas Kaukėnas / Reuters nuotr.

Ketvirtadienį Italijoje vyrų sprinto lenktynėmis prasidėjo šeštasis pasaulio biatlono taurės (BMW IBU World Cup) varžybų etapas.

Geriau iš lietuvių šįsyk sekėsi dusyk šaudykloje suklydusiam Tomui Kaukėnui, kuris 10 km nuotolį įveikė per 2 minutes 14,1 sekundės ir užėmė 58-ą vietą bei iškovojo teisę startuoti su pajėgiausiais biatlonininkais persekiojimo lenktynėse.

Taip pat du baudos ratus sukęs, tačiau distancijoje beveik minute ilgiau užtrukęs Karolis Dombrovskis liko 90-tas tarp 102-jų sportininkų.

Antrąją pergalę iš eilės iškovojo be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas, finiše 14,0 sekundžių aplenkęs antroje vietoje likusį rusą Jevgenijų Garaničevą bei 20,1 sekundės - trečiąją poziciją užėmusį slovėną Jakovą Faką.

Sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Martinas Fourcade'as liko tik 25-as:

1. Simon Schempp (Vokietija)            23 min. 18,8 sek. (0 baudos ratų)
2. Jevgenij Garaničev (Rusija)         atsiliko 14,0 sek. (0)
3. Jakov Fak (Slovėnija)                        20,1 (1)
4. Benjamin Weger (Šveicarija)                  20,9 (1)
5. Brendan Green (Kanada)                       24,4 (0)
...
58.Tomas Kaukėnas                             2:14,1 (2)
...
90.Karol Dombrovski                           3:14,9 (2)
...
102.Dejan Krsmanovič (Serbija)                6:02,7 (5)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 13 rungčių iš 25):

1. Martin Fourcade (Prancūzija)                 532 tšk.