T. Kuzminskis pasaulio čempionate iškovojo trečiąjį aukso medalį

2011-07-30 17:46
T. Kuzminskis pasaulio čempionate iškovojo trečiąjį aukso medalį / Asmeninio archyvo nuotr.

Planetos kurčiųjų orientavimosi sporto čempionate Ukrainoje jau trečiąjį aukso medalį iškovojo Tomas Kuzminskis.

Čempionu tapęs sprinto ir vidutinėje trasose penktadienį lietuvis visus varžovus aplenkė ir ilgojoje - 10030 m su 23 kontroliniais punktais (KP) - distancijoje.

T. Kuzminskis sugaišo 1 valandą 2 minutes 16 sekundžių ir net 7 minutėmis ir 6 sekundėmis aplenkė antrąją vietą užėmusį ukrainietį Aleksandrą Sankiną (1:09:22).

Bronzą penktadienį iškovojo Vytautas Remeika, tėvynainiui pralaimėjęs 12 minučių ir 12 sekundžių, o septintas liko Mantas Volungevičius (1:19:46).

Moterų ilgojoje (6670 m su 16 KP) trasoje lietuvaitės liko be medalių. Adrija Kulbokaitė (1:03:52) užėmė penktą vietą, Judita Volungevičienė (1:08:08) finišavo šešta, o Rasa Kaunelytė (1:10:15) liko aštunta.

Visą prizininkių pakylą užėmė ukrainietės: nugalėjo Ganna Fedosejeva (55:24), antrą vietą užėmė Marina Čechunova (55:37), o trečią - Tatjana Bida (57:53).

Vyrų ilgosios trasos varžybose startavo 37-i sportininkai, o moterų - 20.

Šeštadienį sportininkai pasaulio kurčiųjų orientavimosi sporto čempionatą Ukrainoje baigs estafečių varžybomis.