Trečias kartas nemelavo

2008-12-15 09:00

Klaipėdos "Neptūno" krepšininkams trečiuoju bandymu pavyko įveikti prieš šį sezoną suburtą "Kaunas Triobet" ekipą.

SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės turnyre klaipėdiečiai palaužė kauniečius 85:76.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai, pykdami ant varžovų už prieš tai patirtas nesėkmes (73:103 – Lietuvos krepšinio lygoje ir 76:88 – SEB BBL), nuo pirmųjų minučių griebė už gerklės svečius, tarp kurių jau nebuvo į "Žalgirį" perėjusių pagrindinių žaidėjų Šarūno Vasiliausko ir Artūro Milaknio.

Aktyvus žaidimas padėjo šeimininkams pirmajame kėlinyje atitrūkti 10 taškų skirtumu. Panašus skirtumas laikėsi iki didžiosios pertraukos.

Kauniečiai daug kartų bandė pavyti klaipėdiečius. Antrajame kėlinyje Vytenis Lipkevičius buvo sušvelninęs skirtumą iki 32:34, trečiajame Adas Juškevičius iki 41:44. Tačiau "Neptūno" žaidėjai beregint atitrūkdavo.

Kai prasidėjus ketvirtajam kėliniui klaipėdiečiai įgijo solidų skirtumą 68:51, žiūrovai galėjo lengviau atsikvėpti.

Iškovoję aštuntą pergalę, uostamiesčio krepšininkai B grupėje priartėjo prie pirmaujančios "Kaunas Triobet" ekipos, kuri po 11 varžybų turi viena sėkme daugiau.

Rezultatas

"Neptūnas" – "Kaunas Triobet" 85:76 (23:15, 14:17, 29:19, 19:25). V.Vasylius 25 (12 atkovotų kamuolių), D.Gailius 19, E.Dainys 11 (8 rezultatyvūs perdavimai), A.Eitutavičius 10, A.Vaitiekus 8/ V.Lipkevičius 17, A.Juškevičius 15, V.Jasikevičius 14, J.Ramanauskas 11, P.Butkevičius 9.