Trečioji iš eilės "Energijos" ledo ritulininkų pergalė

2015-10-14 07:16
Facebook.com nuotr.

Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos didžiausią susidomėjimą kėlusios rungtynės, kuriose Vilniaus "Hockey Punks" klubas puoselėjo nemažas ambicijas.

Tačiau sostinės komanda Pramogų arenos didžiojoje aikštėje antradienio vakarą antrą kartą sezone turėjo pripažinti Elektrėnų "Energijos" penkių įvarčių pranašumą - šįsyk 3:8 (0:1, 2:3, 1:4).

Pasak pranešimo, atkakliai vykusiose rungtynėse jau pirmajame kėlinyje buvo skirta net 16 baudos minučių. Vienintelį kėlinio įvartį pelnė "Energiją" į priekį išvedęs Andrius Židkovas (15:34).

Antrajame kėlinyje Aivaras Bendžius padidino skirtumą iki 2:0 (23:36), tačiau "Hockey Punks" lengvai pasiduoti neketino.

Netrukus Karolis Šlikas (24:45) rezultatą sušvelnino, o daugumoje Modestas Kieras (27:39) rezultatą išlygino.

Vis dėlto geriau sukomplektuota "Energija" dar antrajame kėlinyje susigrąžino sukurtą pranašumą. Tai padarė Ugnius Čižas (37:35) ir Artūras Visockas (39:12).

Trečiajame kėlinyje vilniečius pribloškė U.Čižo įvartis mažumoje (44:18). Vėliau Karolis Kubilius daugumoje padidino rezultatą iki 6:2 ir rungtynių baigtis tapo aiški.

M. Kieras daugumoje dar sušvelnino "Hockey Punks" atsilikimą (54:59) daugumoje pelnęs įvartį, tačiau Dovydas Kulevičius (56:50) ir paskutinę sekundę pasižymėjęs A. Bendžius įtvirtino "Energijos" pergalę.

"Energija" tapo vienvalde septynių komandų čempionato lydere, per tris turus dar nepralaimėjusi nė karto.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Energija"           3  3  0  0   0    32:11    9

2. Vilniaus "Hockey Punks"        4  2  0  0   2    19:22    6

3. Rokiškio "Rokiškis"            2  1  1  0   0     9:6     5

4. Kauno "Baltų ainiai"           2  1  0  1   0     8:3     4

5. Vilniaus "Geležinis vilkas"    2  0  0  0   2     7:12    0

6. Juodupės "Juodupė"             1  0  0  0   1     0:6     0

7. Elektrėnų "ESSM-2000"          2  0  0  0   2     6:21    0