Trečioji "Hockey Punks" ledo ritulininkų pergalė šalies pirmenybėse

2015-11-27 07:15
"Hockey Punks" nuotr.

Trečią pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo bei ketvirtąją vietą pakilo Vilniaus "Hockey Punks" (9 tšk.) klubas, ketvirtadienį namuose 9:1 (1:0, 3:0, 5:1) įveikęs devintą pralaimėjimą iš eilės patyrusius autsaiderius Elektrėnų "ESSM-2000" (1 tšk.) ledo ritulininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Valdas Pikčius (16:43), Naoki Kaneko (22:20), Mindaugas Kieras (23:02), Rokas Bacevičius (30:31), Laisvydas Rimkus (40:42), Šarūnas Suchomlinas (42:27), Šarūnas Kuliešius (48:39), Karolis Šlikas (51:33) bei Romanas Fedotovas (58:05).

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Eimantas Steponavičius (54:36).

Septynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžianti Elektrėnų "Energija" (24 tšk.), lenkianti Kauno "Baltų ainių" (13 tk.) ekipą ir Juodupės "Juodupės" (9 taškai) komandą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų "Energija"           8  8  0  0   0    68:22    24

2. Kauno "Baltų ainiai"           8  4  0  1   3    51:39    13

3. Juodupės "Juodupė"             5  3  0  0   2    14:17     9

4. Vilniaus "Hockey Punks"        6  3  0  0   3    28:28     9

5. Rokiškio "Rokiškis"            4  2  1  0   0    21:17     8

6. Vilniaus "Geležinis vilkas"    8  2  1  0   5    38:47     8

7. Elektrėnų "ESSM-2000"          9  0  0  1   8    33:85     1