Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas

2012-11-28 13:46
Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas Trijų lietuvių akistatoje NBA arenoje taškus pelnė tik J. Valančiūnas

Pirmą kartą šiame sezone NBA įvyko dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovą. Joje Donato Motiejūno Hjustono „Rockets“ ekipa (7/7) 117:101 (29:23, 32:28, 38:28, 18:22) namuose nugalėjo Jono Valančiūno ir Lino Kleizos Toronto „Raptors“ (3/12).

Tiesa, nugalėtojų gretose D.Motiejūnas žaidė tik vieną minutę, per kurią kuo nors pasižymėti nespėjo.

Jamesas Hardenas (12 rez. perd.) „Rockets“ komandai pelnė 24, Patrickas Pattersonas – 22, Chandleris Parsonsas – 18, Jeremy Linas (10 rez. perd.) – 16, Omeras Ašikas (18 atk. kam.) – 13, Marcusas Morrisas – 11 taškų.

Pralaimėjusiems J.Valančiūnas per 32 minutes surinko 12 taškų (5/10 dvit., 2/3 baud.), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 2 sykius suklydo.

L.Kleiza rungtyniavo 5 minutes, per kurias prametė dvitaškį, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Andrea Bargnani „Raptors“ klubui pelnė 21, Terrence‘as Rossas – 19, DeMaras DeRozanas, Edas Davisas ir Jose Calderonas (7 rez. perd.) – po 12 taškų.