Turnyre Klaipėdoje „Dragūnas“ liko neįveiktas

2015-08-23 12:25

Klaipėdos „Dragūnas“, pirmiau laiko laimėjęs 15-ąjį tarptautinį rankinio turnyrą, skirtą pulkininkui Rimantui Baltušiui atminti, ir nieko nelemiančiame susitikime su Dobelės „Tenax“ ekipa neatleido vadelių.

Lietuvos daugkartiniai čempionai latvių septynetuką įveikė 31:25. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 5 įvarčiai - 17:12.

3-iąją min. latviai išsiveržė į priekį 2:1. Tai tik suerzino klaipėdiečius, pelniusius keturis „sausus“ įvarčius – 5:2. 13-ąją min. „Dragūnas“ jau turėjo susikrovęs solidžią persvarą – 8:3.

Antrajame kėlinyje lietuviai kontroliavo situaciją, o 58-ąją min. buvo įgiję rekordinį 7 įvarčių pranašumą – 31:24.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Mindaugai. M.Meškauskas taikliai atakavo 6 kartus, M.Dumčius – 5. Po 4 įvarčius pelnė ukrainietis Igoris Kopišinskis (1 iš 7 m) ir Karolis Bliuvas. Tarp varžovų po 7 rezultatyvias atakas surengė Andis Ermanis ir Tomas Lielaisas.

Keturių komandų varžybose visus susitikimus laimėjęs „Dragūnas“ surinko 6 taškus. Dvi pergales iškovojo Zvartemerio „Hurry-Up“ (Olandija) ekipa – 4 taškai. Kauno „Granitas-Karys“ su 2 taškais – trečias. Ketvirtoje pozicijoje likęs latvių „Tenax“ klubas turnyrą baigė be taškų.

Jau kitą savaitę beveik visos Klaipėdos varžybų dalyvės vėl susitiks. Dobelėje rengiamame Vitolio taurės turnyre kovos „Tenax“, „Dragūnas“, „Granitas-Karys“ ir Latvijos pirmenybių bronzos medalių laimėtojas Jūrmalos „Jūrmalas Sports“ klubas.