Uostamiesčio karatistai išvyko į Europos karatė kiokušin čempionatą

Gegužės 30-31 dienomis Azerbaidžano sostinėje Baku įvyks Europos karatė kiokušin jaunių (16-18 m.) ir suaugusiųjų čempionatas. Ginti Lietuvos garbę svarbiausiose sezono varžybose dalyvaus net 6 karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ kovotojai.

Prieš metus Šveicarijoje Europos čempionės vardą, svorio kategorijoje iki 60 kg, iškovojo Skaistė Venckutė. Ji šiemet bandys įrodyti, kad yra stipriausia Europoje. Skaistė vienintelė turinti patirties Europos jaunių čempionatuose, kitiems komandos draugams šios varžybos bus pirma tokio lygio patirtis. Šių metų Lietuvos čempionės Rima Barusaitė varžysis svorio kategorijoje iki 55 kg, o Ugnė Daukšaitė plius 65 kg.

Vaikinų grupėje vietas rinktinėje iškovojo Lietuvos vicečempionais kovų rungtyse tapę Vilius Lipnickas, svorio kategorija iki 55kg ir Olegas Zemlianksij - iki 60kg.

Pirmą kartą Europos jaunių čempionate varžysis vaikinas kata, technikos demonstravimo, rungtyje. Julius Urbonas tapo Lietuvos čempionu ir iškovojo teisę atstovauti šalį Baku vyksiančiame Europos čempionate.

Taip pat kata rungtyje į rinktinę pateko Lietuvos čempione tapusi Rima Barusaitė bei vicečempionė Skaistė Venckutė. Merginų laukia ypač sunkus išbandymas nes teks jėgas paskirstyti dviem rungtims.

Mokytojai Lukas Kubilius ir Viktorija Kubilienė lydintys savo auklėtinius į šias varžybas džiaugiasi, kad pasiruošimo etapas praėjo itin sklandžiai, išvengta traumų, o pasiekta shodaniečių forma džiugina.

Mokytojai nuoširdžiai dėkoja UAB „Minibank“ vadovui Jauniui Skierui ir Labdaros ir paramos fondui „Gerumo Versmė“ už pasiruošimui skirtus taip reikalingus maisto papildus bei vitaminus, kurie leido pasiekti optimalią sportinę formą.

Nepaisant didelės konkurencijos ir tolimos kelionės, shodaniečiai Europos čempionate tikisi  iškovoti ne vieną medalį.