V. Gvildienei – pasaulio veteranų orientavimo sporto čempionato bronza

2016-08-14 15:01

Estijoje baigėsi planetos veteranų orientavimosi sporto čempionatas, kuriame varžėsi ir gausus būrys lietuvių.

WMOC2016 nuotr.

Paskutiniąją čempionato dieną vykusiose ilgos trasos finalinėse varžybose 60-mečių moterų (W60) amžiaus grupėje bronzos medalį iškovojo Virginija Gvildienė (Kauno „Medeina“).

45–erių metų vyrų (M45) grupėje šalia nugalėtojų pakylos liko Edgaras Voveris (Vilniaus „Ąžuolas“), užėmęs ketvirtą vietą.

Vyrų M60 grupėje Antanas Paužas (Alytaus „Dainava“) finišavo penktas.

Moterų W35 grupėje Reda Velde (Vilniaus „Ąžuolas“) buvo šešta, o Agnė Paspirgėlytė (Alytaus „Dainava“) – dešimta.

Moterų W55 grupėje Danutė Vilkelienė (Panevėžio „Lėvuo“) užėmė septintą vietą.

Prieš tai vykusiose sprinto finalinėse varžybose Talino senamiestyje geriausiai iš lietuvių pasirodė Edgaras Voveris (Vilniaus „Ąžuolas“), vyrų M45 grupėje finišavęs septintas.

Moterų W60 grupėje Virginija Gvildienė (Kauno „Medeina“) užėmė devintą, o Jūratė Ulevičienė (Vilniaus „Labirintas“) – dešimtą vietą moterų W65 grupėje.

Pasak pranešimo, pasaulio veteranų orientavimosi pirmenybėse Estijoje dalyvavo per 3000 dalyvių iš 42 šalių. Vyriausia varžybų dalyvė – 95 metų švedė Astrid Andersson.

2017 metų pasaulio veteranų čempionatas vyks Naujoje Zelandijoje.