Broliai Lapatiukai pasaulio jaunių irklavimo čempionate liko per žingsnį nuo medalių

2013-08-11 11:17
DMN inf.
Tarptautinėje jaunių irklavimo regatoje lietuviai pelnė auksą ir bronzą.
Tarptautinėje jaunių irklavimo regatoje lietuviai pelnė auksą ir bronzą. / Lino Jonušo (BFL) nuotr.

Trakuose besibaigiančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) irklavimo čempionate sekmadienį per žingsnį nuo medalių liko vieninteliai pagrindiniame finale iš Lietuvos atstovų startavę broliai Vytautas ir Andrius Lapatiukai.

Vaikinų porinių dviviečių valčių klasės finale Lietuvos irkluotojai 2000 m nuplaukė per 6 minutes 33,00 sekundės ir, vos 0,52 sekundės atsilikę nuo bronzą iškovojusių lenkų Maecino Pawlowskio bei Dominiko Czajos, liko ketvirtoje vietoje.

Čempionais šioje klasėje tapo vokiečiai Philippas Syringas ir Timas Ole Naske (6:27,20), beveik trimis sekundėmis aplenkę antroje vietoje likusius rumunus Marianą-Florianą Enache'ą ir Gheorgę-Robertą Dedu (6:30,12):

1. Philipp Syring ir Tim Ole Naske (Vokietija)                              6:27,20