Vieniems – labas, kitiems – viso gero

Vieniems – labas, kitiems – viso gero

2008-12-20 09:00
Vieniems – labas, kitiems – viso gero
Vieniems – labas, kitiems – viso gero / Vytauto Liaudanskio nuotr. Atvirumas: V.Lekevičius neslepia emocijų savyje – žiūrovams lengva suprasti, kai treneris džiaugiasi arba niršta.

Po praėjusio futbolo sezono Klaipėdos "Atlanto" vyriausiasis treneris Vacys Lekevičius neatsisakė nė vieno žaidėjo paslaugų. Nebuvo nė vieno, nepateisinusio jo vilčių.

Neišvarė nė vieno

Čempionatui pasibaigus baigėsi puolėjo Vitalio Stankevičiaus, saugų Mateo Siličiaus, Nerijaus Mačiulio sutartys su "Atlantu", gruodžio 31 d. baigsis laikas, iki kurio Gvidą Jušką klaipėdiečiams buvo paskolinęs FBK "Kaunas".

"V.Stankevičius nori likti mūsų komandoje, – tikino sausį 46-ąjį gimtadienį švęsiantis treneris. – Svarstysiu jo sąlygas. Jei bus mums įkandamos – liks žaisti, jei negalėsime patenkinti jo reikalavimų, turėsime verstis be jo. G.Juška buvo naudingas mūsų klubui ir kalbėsimės su kauniečiais, kad puolėjas ir toliau žaistų "Atlante".

V.Lekevičius pranešė, kad su kroatu M.Siličiumi pratęsė sutartį dvejiems metams. Ko gero, uostamiestyje liks pavasarį iš Marijampolės "Sūduvos" į Klaipėdą atvykęs N.Mačiulis.

Strategas neslėpė, kad pirmadienį buvo atvykęs brazilų futbolininkų Thiago Moreiros, Eltono Cardosos ir Samuelio Mirandos agentas. Su jais "Atlantas" sudarė sutartį iki 2009 m. pabaigos, tačiau šių metų pirmenybėse neturėjo galimybės debiutuoti, nes jų kontraktas įsigaliojo, kai buvo pasibaigusi žaidėjų registracija.

"Draugiškai pašnekėjome porą valandų apie kitus metus. Greitu laiku jis turėtų duoti atsakymą dėl brazilų tolesnės karjeros Lietuvoje", – konkrečiais susitikimo rezultatais negalėjo pasigirti treneris.

Grįš buvę žaidėjai

V.Lekevičius pasidžiaugė, kad iš "Kauno" grįš pavasarį "Atlante" atsiskleidęs, tačiau vėliau į Laikinąją sostinę išvykęs Marius Šoblinskas. Dėl jo dviejų klubo atstovai jau yra sukirtę rankomis.

Futbolo specialistas dės visas pastangas, kad į uostamiestį grįžtų daug perspektyvų teikęs buvęs Lietuvos jaunimo rinktinės lyderis Andrius Bartkus.

"Andriui buvo atlikta stuburo išvaržos operacija. Niekam jis nebuvo reikalingas. Per žaidėjus jį susiradau, sudariau reabilitacijos planą ir tikiuosi, kad sausio ar vasario mėnesį Andrius pradės su dubleriais treniruotis, – nesidomėjęs, kokiam klubui priklauso žaidėjas, buvusiu auklėtiniu ėmė rūpintis choleriškasis treneris ir pridūrė: – Matote, Lekevičius nėra toks blogas, kaip tvirtina kai kas."

Agentai susuko galvą

Prezidentas apgailestavo dėl rudenį iš komandos išėjusio gynėjo Povilo Šarūno.

"Gaila, geras vaikas buvo. Stovėjo ties Lietuvos nacionalinės rinktinės slenksčiu. Kažkas jam susuko galvą, – žodžių nerinko treneris. – Liepė netęsti sutarties su klubu, žadėjo surasti geresnę komandą. Tačiau išėjo taip, kad Povilas žaidė tik miesto čempionate."

Treneris pabrėžė, kad rankomis ploti ar lieti ašaras dėl vieno kito futbolininko – neverta.

"Esu patenkintas, kad komanda dalyvauja A lygoje, kad sužaidėme nemažai gero lygio rungtynių. Ekipa subrendo. O žaidėjų kaita – futbolo kasdienybė ir nuo jos nepabėgsi", – rado jėgų nusišypsoti neramiai naujo sezono laukiantis V.Lekevičius.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų