„Žalgirio“ volas toliau traiško varžovus: šį kartą sumaitota „Kruoja“

2013-06-03 09:57
„Žalgirio“ volas toliau traiško varžovus: šį kartą sumaitota „Kruoja“ / Justo Petrulio nuotr.

Sekmadienį LFF stadione vykusiose „SMScredit.lt A lygos"“ XV turo rungtynėse VMFD „Žalgiris“ komanda nepaliko vilčių Pakruojo „Kruojai“

Vilniaus reprezentacinė futbolo ekipa dar vieną įspūdingą pergalę iškovojo rezultatu 4:0 (3:0).

Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Kamilis Bilinskis, po vieną pridėjo saugai Pavelas Komolovas irTakuya Kanai.

Mačo pradžioje sėkmingai žalgiriečių atakas stabdę Pakruojo futbolininkai atsilaikė 17 minučių. Tuomet žaliai balti komandinėmis pastangomis ir tiksliais perdavimais sudraskė svečių gynybą, o kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Kamilis Bilinskis.

Puolėjas jau kitos atakos metu galėjo padvigubinti šeimininkų pranašumą, tačiau „Kruoją“ nuo įvarčio išgelbėjo virpstas. Labai aktyviai rungtyniavęs lenkas savo galiausiai pasiekė 31 minutę. Varžovų baudos aikštelėje mikrodvikovą laimėjęs žalgirietis smūgiu galva pasižymėjo antrą kartą.

Nė neketinę sustoti vilniečiai „Kruojos“ vartininką vėl nuginklavo prieš pat pertrauką. 43 minutę savo techninius sugebėjimus priešininkų baudos aikštelėje pademonstravęs Pavelas Komolovas suklaidino gynėjus bei meistriškai įmušė trečiąjį įvartį.

Nors antrajame kėlinyje „Žalgiriui“ liko sutvarkyti tik formalumus, „Kruojai“ lengvesnio gyvenimo tai nežadėjo. Galingas spaudimas, grėsmingos atakos antroje susitikimo pusėje nuolat lydėjo svečius, kurie ketvirtą kartą palūžo 68 minutę, pasižymėjus po keitimo aikštėje pasirodžiusiam japonui Takuya Kanai.

Užtikrintai „Kruoją“ įveikę žalgiriečiai iškovojo 35-ąjį tašką, garantuojantį vienvaldžio lyderio poziciją Lietuvos čempionate.

VMFD „Žalgiris“ - Pakruojo „Kruoja“ 4:0 (3:0). Žiūrovų sk.: 1000

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Vaidotas Šilėnas, Luka Peričius, Algis Jankauskas, Egidijus Vaitkūnas, Artūras Žulpa, Jakubas Wilkas, Mantas Kuklys (65 min, Pavelas Komolovas (46 min. Takuya Kanai), Andro Švrljuga (46 min. Rytis Leliūga), Kamilis Bilinskis.

Pakruojo „Kruoja“:  Mindaugas Malinauskas, Valdas Pocevičius, Ričardas Beniušis, Lukas Kochanauskas (35 min. Robertas Šumnauskas), Nerijus Mačiulis, Aivaras Bagočius (85 min. Robertas Sutangarejevas), Andrius Lipskis, Gediminas Balašauskas, Donatas Strockis, Alfredas Skroblas, Giedrius Slavickas.

Įvarčiai: Kamilis Bilinskis (17 min. ir 31 min.), Pavelas Komolovas (43 min.), Takuya Kanai (68 min.).

Rungtynių teisėjas: Mindaugas Jackus.