30 naudingumo balų surinkusio R. Giedraičio vedama „Baskonia“

Rokas Giedraitis surinko 30 naudingumo balų ir Vitorijos „Baskonia“ (2-1) atvedė į pergalę namuose 77:60 (15:18, 20:18, 19:11, 23:13) prieš nukraujavusią Maskvos srities „Chimki“ (0-4).

Giedraitis žaidė 35 minutes ir pelnė 20 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 8/9 baudų). Lietuvis taip pat pridėjo po 4 atkovotus ir perimtus kamuolius bei 3 rezultatyvius perdavimus.

Iki mačo pabaigos likus 5 minutėms Jonas Jerebko įmetė tritaškį ir „Chimki“ deficitą sumažino iki 6 taškų (56:62).

Visgi tuomet Luca Vildoza smeigė du tritaškius iš eilės, Giedraitis greitoje atakoje įkrovė į krepšį ir „Baskonia“ pirmą kartą nutolo dviženkle persvara (70:58).

Per likusį laiką „Chimki“ intrigos nesukūrė.

Nugalėtojams Tadas Sedekerskis per 11 minučių įmetė 1 tašką (1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 5 naudingumo balus.

„Chimki“ šiame mače sulaukė latvio Dairio Bertanio pagalbos. Po traumos pasveikęs gynėjas per 28 minutes pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/6 trit.) ir atkovojo 4 kamuolius.

Dėl koronaviruso nežaidė Janis Timma, Jordanas Mickey, Gregas Monroe, Maksimas Baraškovas ir Jevgenijus Voronovas, o traumas yra patyrę Aleksejus Švedas ir Stefanas Jovičius. Tuo metu Errickas McCollumas tebėra karantine.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis (30 naud. bal.) ir Achille Polonara (10 atk. kam.) po 20, Zoranas Dragičius (6/6 baudų) ir Luca Vildoza po 15, Tonye Jekiri 6 (7 atk. kam.).

„Chimki“: Viačeslavas Zaicevas 17 (8 rez. perd.), Devinas Bookeris 16 (12 atk. kam.), Jonas Jerebko 12 (9 atk. kam.).