39-erių R. Kaukėnas po 7 mėnesių pertraukos grįžo į aikštę

2017-01-23 08:43

Po praėjusio sezono apie karjeros pabaigą paskelbęs, tačiau šį mėnesį ir vėl prisijungti prie Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (9-7) komandos panorėjęs Rimantas Kaukėnas pralaimėjimu po septynių mėnesių pertraukos grįžo ant parketo.

Rimantas Kaukėnas
Rimantas Kaukėnas / Scanpix nuotr.

Atakuojančio gynėjo atstovaujama komanda Italijos pirmenybėse per pratęsimą 85:86 (21:22, 24:15, 18:23, 13:16, 9:10) turėjo pripažinti Kazertos „Pasta Reggia“ (8-8) pranašumą.

39-erių metų 192 cm ūgio Kaukėnas rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio, tačiau prabėgus 7 minutėms būtent lietuvis pirmasis pakilo ir žengė į aikštę.

Krepšininkas ant parketo praleido 25 minutes ir pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 2/3 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo keturias pražangas, tris kartus suklydo ir turėjo mačą baigtį dėl išnaudoto pražangų limito. Krepšininkas surinko 4 naudingumo balus.

Kaukėnas po praėjusio sezono buvo oficialiai paskelbęs apie karjeros pabaigą, tačiau prabėgus daugiau nei pusmečiui gynėjas nusprendė pratęsti profesionalaus krepšininko karjerą. Jis su Italijos komanda sudarė sutartį iki sezono pabaigos.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Kaukėno komanda turėjo 8 taškų persvarą (72:64), tačiau jos neišlaikė ir turėjo žaisti pratęsimą. Papildomo laiko metu Kazertos klubas buvo įgijęs 3 taškų persvarą, tačiau Emilijos Redžo komanda atsakė 6 taškais be atsako ir jau pirmavo 84:81.

Visgi per likusį laiką „Pasta Reggia“ sugebėjo persverti rezultatą, o „Grissin Bon“ mačo pabaigoje išsigelbėti nesugebėjo.

„Grissin Bon“: Riccardo Cervi 15 (14 atk. kam.), Amedeo Della Valle 13, Derekas Needhamas ir Achille Polonara po 12.

„Pasta Reggia“: Yakhouba Diawara ir Raphiaelas Putney po 14, Joshua Bostičius ir Edgaras Sosa po 13, Mitchellas Wattas 11.