„Aistės-LSU-Paradis“ po pratęsimo įveikė "Jaunųjų talentų" krepšininkes

2015-02-03 16:31
LMKL inf.
Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (5/15) komanda namuose 73:81 (13:14, 24:27, 22:18, 13:13, 1:9) po pratęsimo nusileido Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ (12/8) krepšininkėms.

Pirmajame kėlinyje didžiąją laiką dalį nežymiai pirmavo „Jaunieji talentai“, bet kaunietės 8-ąją minutę išsiveržė į priekį ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 14:13.

Antrajame ketvirtyje situaciją kontroliavo „Aistės-LSU-Paradis“ ekipa, kuri po truputį didino atotrūkį ir likus 4 minutėms įgijo 7 taškų persvarą – 35:28. Sostinės krepšininkės neketino paleisti lengvai varžovių į priekį ir iki didžiosios pertraukos sumažino deficitą per pusę – 37:41.

Trečiajame kėlinyje „Jaunieji talentai“ spurtavo 7:0 ir vėl išsiveržė į priekį – 47:45. Nė vienai komandai įgyti apčiuopiamos persvaros nepavyko ir prieš lemiamą mačo atkarpą rezultatas buvo lygus – 59:59.

35-ąją minutę Laura Juškaitė tritaškiu išvedė vilnietes į priekį (66:65), bet „Aistės“ atsakė atkarpa 5 taškais iš eilės – 70:66. Čia pat „Jaunieji talentai“ pelnė 6 taškus be atsako ir prasidėjus paskutinei minutei vėl pirmavo – 72:70. Neringai Skadaitei išlyginus rezultatą (72:72), abi komandos apsikeitė netiksliomis atakomis. Lemiamas šeimininkių antpuolis nebuvo rezultatyvius, todėl klubai turėjo žaisti dar papildomas penkias minutes.

Viešnios pratęsime žaidė itin patikimai gynyboje, per 4 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško bei susikrovė 8 taškų pranašumą, kuris užtikrino pergalę.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė 23 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), G.Paulauskaitė 13 (3/4 tritaškiai), L.Jurčiūtė 11, E.Mauraitė 10.

„Aistės-LSU-Paradis“: L.Svarytė 22 (12 atk. kam., 5 rez. perd., 41 naud. bal.), G.Tamašauskaitė 18 (4/10 tritaškiai), M.Petrauskaitė 13 (5 atk. kam.), J.Marmienė 12 (8 atk. kam.), N.Skadaitė 10 (5 atk. kam.).