Antirekordinė pradžia: V. Micičius ir Sh. Larkinas susitvarkė su „Armani Exchange“

Shane'as Larkinas ir Vasilije Micičius išvedė Stambulo „Anadolu Efes“ į pergalingą startą Eurolygos atkrintamųjų starte.

Ergino Atamano vadovaujama komanda Milane vykusiose pirmose rungtynėse prie beveik 7 tūkst. sirgalių 64:48 (11:16, 18:10, 17:8, 18:14) pranoko vietos „Armani Exchange“, serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0 ir perėmė namų aikštės pranašumą.

Antrosios rungtynės ketvirtadienį taip pat vyks Milane. Trečiasis ir ketvirtasis, jei prireiks, susitikimai bus organizuojami Stambule.

Tragiškai krepšį atakavusi „Armani Exchange“ pataikė vos 9 dvitaškius iš 27 (33,3 proc.) ir 8 iš 28 tritaškių (28,6 proc.).

48 pelnyti taškai atkrintamųjų namų mače – naujasis Eurolygos antirekordas.

Ankstesnis prasčiausias rezultatas priklausė legendinei Sienos „Montepaschi“, kuri 2008-2009 m. sezono atkrintamųjų namų susitikime pelnė 53 taškus.

Atėnų „Panathinaikos“ 2014-2015 m. sezone rungtynėse savo aikštėje buvo įmetusi 55 taškus.

„Armani Exchange“ komandos naudingumas siekė vos 33 balus.

Sergio Rodriguezas per 19 minučių pelnė 2 taškus, pataikęs 1 iš 3 dvitaškių ir prametęs 4 tritaškius. Ispanas po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko net –7 naudingumo balus.

Malcolmas Delaney prametė visus penkis metimus iš žaidimo ir užfiksavo –1 naudingumo balą.

Larkinas ir Micičius pelnė po 16 taškų. Šis duetas po ilgosios pertraukos įmetė 24 iš 35 „Anadolu Efes“ taškų.

Ettore Messinos treniruojama Italijos ekipa antroje dvikovos dalyje pelnė 22 taškus.

Delaney ketvirtajame kėlinyje susižeidė koją, kai po metimo iš toli nusileido ant varžovo kojos. Kojos skausmus po nusileidimo kontaktinėje kovoje taip pat pajuto Nicolo Melli.

„Armani Exchange“: Nicolo Melli 10 (3/8 metimai), Benas Bentilas 9 (3/4 trit.), Troy Danielsas ir Shavonas Shieldsas – po 8.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius ir Shane'as Larkinas – po 16, Bryantas Dunstonas 9.