Antrąją mačo dalį prastai sužaidęs „Lietkabelis“ nusileido Kazachstano klubui

2013-10-18 17:49
DMN inf.
kklietkabelis.lt nuotr.

Trečiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai namuose 66:73 (17:12, 21:20, 11:22, 17:19) pralaimėjo Atyrau „Barsy“ ekipai iš Kazachstano.

Rungtynes spurtu – 5:0 pradėjo svečiai iš Kazachstano. Tiesa, į varžovų išpuolius taikliai metimais atsakė D.Odiakosa, M.Kazonas bei A.Bennettas – 8:5. Likus žaisti pusantros minutės, dvitaškį su pražanga pataikė G.Žalalis – 15:9. Panašią persvarą „Lietkabelis“ išlaikė ir po pirmojo kėlinio – 17:12.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ greitai padidino persvarą – 21:14. Dar po keletos akimirkų dvitaškius sumėtė aukštaūgiai – M.Virbalas ir R.Olanderis – 27:16. Likus žaisti pusantros, minutės „Barsy“ sumažino deficitą – 33:29, tačiau daugiau to daryti antrajame kėlinyje šeimininkai nebeleido – 38:32.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo tolimu G.Sirutavičiaus metimu 38:35. Panevėžiečiai nesėkmingai puolė varžovų krepšį ir tuo sėkmingai naudojosi „Barsy“ klubas, išsiveržęs į priekį – 42:45. Dar po keletos akimirkų „Lietkabelio“ deficitas išaugo iki 7 taškų – 43:50. Kėlinio pabaigoje penkis taškus baudų metimais surinkęs G.Žalalis kiek sumažino skirtumą – 49:54.

Sužaidus dvi minutes ketvirtajame kėlinyje, „Lietkabelis“ priartėjo – 53:56. Neilgai trukus, G.Žalalis sumažino deficitą iki minimumo – 57:58. Po šio epizodo „Barsy“ surengė spurtą – 57:63. A.Benneto pastangomis „Lietkabelis“ priartėjo - 63:64. Likus žaisti minutę, svečiai vėl nutolo – 66:72 ir pergalės iš rankų nepaleido – 66:73.

Panevėžio „Lietkabelis“: Anthony Bennettas 20 taškų (5 rez. perd.), Gediminas Žalalis 15 tšk. (5 atk. kam.), Mantas Kazonas 9 tšk., Dinma Odiakosa 8 tšk. (10 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 4 tšk., Ryanas Olanderis 4 tšk., Lukas Aukštikalnis 2 tšk.

Atyrau „Barsy“: Gytis Sirutavičius 20 taškų (11 atk. kam.), Edgaras Želionis 20 tšk., Michailas Jevstignevas 14 tšk.