„Asseco Prokom“ ekipai iš Ispanijos pergalės parsivežti nepavyko

2008-11-14 14:59
„Asseco Prokom“ ekipai iš Ispanijos pergalės parsivežti nepavyko / E.Butkevičiaus nuotr.

Praėjusią savaitę Kauno „Žalgirį įveikusi Tomo Pačėso Sopoto „Asseco Prokom" ekipa ketvirtajame ture pergalės neiškovojo. Lenkai svečiuose 62:74 (12:10, 14:20, 16:28, 20:16) nusileido „Barcelona" komandai, rašo BasketNews.lt.

„Asseco Prokom" sėkmingai priešinosi pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo 2 taškais (12:10). Antrame ketvirtyje ispanai spurtavo 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (20:16). Šį pranašumą „Barcelona" išlaikė ir iki ilgosios pertraukos (30:26).

Trečiame kėlinyje ispanai spurtavo 11:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (49:34), kurio lenkams iki rungtynių pabaigos panaikinti nepavyko.

„Barcelona": Juanas Carlosas Navarro 21, Davidas Andersenas 10, Franas Vazquezas ir Rogeris Grumau - po 8.

„Asseco Prokom": Patrickas Burke 14, Danielis Ewingas 9 (1/7 tritaškių), Ronnie Burrellas, Davidas Loganas ir Filipas Dylewiczas - po 8.