„Barca“ neturėjo vargo su ASVEL, o „Valencia“ varžovus užpylė tritaškiais

Eurolygos 14-ajame ture sužaisti dar du susitikimai, o juose pergales pasiekė namuose žaidusios Ispanijos komandos.

Viena turnyro favoričių „Barcelona“ (11-3) savų sirgalių akivaizdoje neturėjo didelio vargo su Vilerbano ASVEL (6-8) – Prancūzijos čempionus jie nugalėjo 80:67 (22:19, 26:19, 15:18, 17:11).

Pamažu persvarą besikrovusi „Barca“ trečiajame kėlinyje atitolo nuo varžovų 17 taškų skirtumu (58:41), bet ASVEL dar sugebėjo kiek pasispardyti.

Atkarpa 15:5 trečiąjį kėlinį užbaigę svečiai buvo sumažinę deficitą iki 7 taškų, tačiau „Barca“ ketvirtajame kėlinyje suaktyvino gynybą, per daugiau nei septynias minutes praleido vos 2 taškus ir iškovojo nesunkią pergalę.

„Barca“ pagal pergales pavijo amžiną savo varžovą, kiek anksčiau pergalę jau iškovojusį Madrido „Real“ klubą ir dalijasi 2-3 vietas.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16 (4/8 trit.), Cory Higginsas 13, Nikola Mirotičius 12, Brandonas Daviesas 10.

ASVEL: Davidas Lighty 16 (3/3 trit.), Charlesas Kahudi 12, Theo Maledonas ir Amine'as Noua po 10.

Kitame mače „Valencia“ (6-8) ispaniškose rungtynėse namie netikėtai lengvai susidorojo su Vitorijos „Baskonia“ (6-8) – 105:77 (19:19, 27:17, 23:22, 36:19).

„Valencia“ tiesiog užmėtė varžovus tritaškiais – Jaume Ponsarnau auklėtiniai jų pataikė net 17 iš 37. Vien vidurio puolėjas Bojanas Dubljevičius sumetė 5 tolimus metimus iš 8 bei pelnė 25 taškus.

Valensijos klubas po šios pergalės, kuri buvo jau antroji iš eilės, pavijo ASVEL ir „Baskonia“ komandas bei su jomis dalinasi 9-11 vietas.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 25 (5/8 trit.), Alberto Abalde 16 (3/4 trit.), Samas Van Rossomas (3/6 trit.) ir Jordanas Lloydas (3/7 trit.) po 13, Mike'as Tobey 10.

„Baskonia“: Shavonas Shieldsas 22 (5/9 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam.), Tornikė Šengelija 15 (8 atk. kam.), Luca Vildoza 12.