Be D. Sabonio žaidusi „Pacers“ nusileido L. Jameso sulaukusiai „Lakers“

Pastarąsias šešerias rungtynes dėl čiurnos traumos praleidęs LeBronas Jamesas grįžo į aikštelę, o jo atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (41-30) NBA mače išvykoje 122:115 (36:28, 28:28, 32:32, 26:27) įveikė Indianos „Pacers“ (33-38), kuri vertėsi be traumuoto Domanto Sabonio.

D. Sabonis nežaidė dėl keturgalvio raumens, kurį susižeidė pastarosiose rungtynėse.

Rungtynių dieną „Pacers“ treneris Nate'as Bjorkgrenas teigė, kad D. Sabonis prieš mačą apšils ir tik tuomet bus apsispręsta dėl jo žaidimo susitikime. Visgi galiausiai buvo pranešta, kad lietuvio aikštėje nebus.

„Pacers“ taip pat vertėsi be Malcolmo Brogdono, Aarono Holiday, Jeremy Lambo, Myleso Turnerio, T.J. Warreno ir Edmondo Sumnerio.

Ketvirtajame kėlinyje „Pacers“ 14 taškų deficitą (97:111) sumažino iki 3 taškų (108:111). Visgi LeBronas pelnė septynis taškus iš eilės, „Lakers“ įgijo 8 taškų persvarą ir pasiekė pergalę.

Nugalėtojams LeBronas per 28 minutes pelnė 24 taškus (10/18 dvit., 1/4 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Dar geriau sužaidė Anthony Davisas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 28 taškai (8/14 dvit., 1/4 trit., 9/10 baudų), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Indianos komandai Carisas LeVertas per 38 minutes pelnė 28 taškus (9/14 dvit., 2/9 trit., 4/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Pacers“ Rytų konferencijoje su Šarlotės „Hornets“ ir Vašingtono „Wizards“ dalijasi 8-10 vietomis. „Lakers“ Vakaruose dalijasi 6-7 pozicijomis.

Jeigu „Lakers“ paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse įveiks Naujojo Orleano „Pelicans“, o Portlando „Trail Blazers“ nusileis Denverio „Nuggets“ klubui, tuomet Los Andželo komanda užims šeštąją vietą ir iškart pateks į atkrintamąsias varžybas.

Jeigu toks scenarijus nenutiks, tuomet „Lakers“ užims septintąją vietą ir turės žaisti įkrintamosiose.

Į aikštę grįžo ir dėl COVID-19 protokolo septynis mačus praleidęs vokietis Dennisas Schroderis. Gynėjas surinko 14 taškų.

„Pacers“: Carisas LeVertas 28 (9/14 dvit., 5 atk. kam., 12 rez. perd., 7 kld.), JaKarras Sampsonas 20 (9/12 dvit.), Dougas McDermottas 17 (5/6 dvit.), Kelanas Martinas 15 (3/6 trit., 3 per. kam., 2 blok.), Justinas Holiday 12 (2/7 trit.), Goga Bitadze 10 (7 atk. kam., 4 blok.).

„Lakers“: Anthony Davisas 28 (8/14 dvit., 9/10 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), LeBronas Jamesas 24 (10/18 dvit., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld.), Dennisas Schroderis 14 (2/6 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13 (3/6 trit.), Andre Drummondas (4/9 dvit., 15 atk. kam., 2 blok.) ir Talenas Hortonas-Tuckeris (2/2 trit.) po 11.

Šiame straipsnyje: lakersPacersDomantas Sabonis