D. Lavrinovičiaus šou neužteko – „Lietkabelis“ palaužė Prienų „Skycop“

Be susirgusio Virginijaus Šeškaus likęs Prienų „Skycop“ klubas namuose 70:78 (13:20, 17:15, 21:19, 19:24) nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“.

Panevėžio klubas rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu 20:4, tačiau „Skycop“ sugebėjo atsitiesti. Darjušas Lavrinovičius per pirmuosius du kėlinius pelnė 15 taškų ir iki pertraukos sumažino Prienų ekipos atsilikimą iki 5 taškų – 30:35.

Intriga išliko ir antroje rungtynių pusėje, bet rungtynių pabaigoje Sauliaus Kulviečio ir Donato Tarolio tritaškiai padėjo pergalę pasiekti „Lietkabeliui“.

Saulius Kulvietis nugalėtojams pelnė 21 tašką.

Darjušas Lavrinovičius Prienų ekipai pelnė 22 taškus.

Prienų komandai vadovavo V.Šeškaus asistentas Romualdas Petronis.

Prienų klubas vertėsi be Martyno Gecevičiaus ir Vytenio Lipkevičiaus – visi jie dar gydosi traumas ir nėra visiškai pasveikę.

Šios rungtynės abiems komandoms jau nieko nereiškė. „Lietkabelis“ jau yra užsitikrinęs ketvirtą vietą LKL, o „Skycop“ – septintą.

Ketvirtfinalyje Panevėžio ekipa susitiks su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, o Prienų klubas su Klaipėdos „Neptūnu“.

„Skycop“: D.Lavrinovičius 22, G.Leonavičius 15, Ž.Janavičius 14.

„Lietkabelis“: S.Kulvietis 21, Ž.Dimecas 12, I.Iroegbu 11, D.Tarolis ir J.Wilsonas po 10.