D. Sabonio komandai – šaltas dušas, J. Valančiūnas žibėjo „po lenta“

2016-10-29 06:00
BNS inf.

NBA pirmenybėse Domanto Sabonio atstovaujamas „Oklahoma City Thunder“ klubas namuose po pratęsimo 113:110 (25:40, 24:13, 28:30, 25:19, 11:8) įveikė „Phoenix Suns“.

Scanpix nuotr.

D. Sabonis aikštėje praleido 17 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

D. Sabonio komanda pirmame kėlinyje patyrė šaltą dušą: „Suns“ per 12 minučių sumetė 40 taškų. Jaunasis lietuvis savo akimis išvydo, ką reiškia asmeninis NBA žvaigždės triumfas rungtynėse – „Thunder“ pažiba Russellas Westbrookas įmetė net 51 tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Toronto Raptors“ su Jonu Valančiūnui namuose neatsilaikė prieš titulą ginančius „Cleveland Cavaliers“ – 91:94 (23:28, 17:22, 27:21, 24:23).

J. Valančiūnas žaidė 31 minutę, per kurią pelnė 10 taškų (5/15 dvitaškiai), atkovojo 17 kamuolių, blokavo metimą, bet dukart prasižengė ir triskart suklydo.