D. Sabonis žavėjo dėjimais, bet „Pacers“ skandalingai „apvogta“ mačo pabaigoje

Domantas Sabonis kūrė vieną įspūdingą epizodą po kito, bet „Indiana Pacers“ (9-15) ekipos tai negelbėjo. Indianapolio komanda 111:114 (29:38, 28:27, 31:22, 23:27) namuose nusileido „Atlanta Hawks“ (12-10) ir patyrė trečią nesėkmę iš eilės.

D. Sabonis žaidė 39 minutes ir pelnė 22 taškus (7/8 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei 5 kartus prasižengė.

Rungtynėse netrūko įspūdingų epizodų, kuriuose spėjo sudalyvauti lietuvis.

Antrajame kėlinyje Domas po dvižingsnio atliko galingą dėjimą, o paskutinėje rungtynių atkarpoje įkrovė kamuolį į krepšį per varžovą.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi iki pačios pabaigos. Likus pusei minutės Jeremy Lambas įleido tritaškį ir priartino „Pacers“ iki taško (111:112). Tuomet „Hawks“ nesugebėjo užpulti ir šeimininkai turėjo progą nugalėti, bet prie krepšio prasiveržęs Chrisas Duarte nepataikė.

Vaizdo kartojimas parodė, kad šiame epizode „Pacers“ krepšininką stabdydamas Kevinas Huarteris akivaizdžiai tempė varžovą už marškinėlių, tačiau arbitrai pražangos neskyrė.

D. Sabonio pražanga paskutinėmis sekundėmis situacijos jau negelbėjo – Trae Youngas sumetė baudas, o Malcolmas Brogdonas savo tritaškį paleido pro šalį.

Rytų konferencijoje „Pacers“ užima tryliktą vietą ir lenkia tik „Orlando Magic“ ir „Detroit Pistons“.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 27 (9 rez. perd.), Domantas Sabonis 22 (10 atk. kam.), Mylesas Turneris 17 (9 atk. kam.), Chrisas Duarte ir Jeremy Lambas – po 11.

„Hawks“: Trae Youngas 33 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Kevinas Huerteris 19, Johnas Collinsas 14, Lou Williamsas 12, Delonas Wrightas 11, Danilo Gallinari 9.