D. Sirvydis pelnė pirmuosius taškus, J. Valančiūnas buvo universalus

NBA ikisezoninėse rungtynėse taškais pasižymėjo abu žaidę lietuviai.

Jono Valančiūno atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ namie 107:101 (26:25, 33:26, 25:27, 23:23) pranoko Detroito „Pistons“, o lietuvis nugalėtojams per 17 minučių pelnė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Vidurio puolėjas pataikė 2 dvitaškius iš 5 ir 5 baudų metimus iš 6.

Naujojo Orleano komandai Jose Alvarado pelnė 28 taškus, Nahi Marshallas – 14, Zionas Williamsonas – 13 (3/12 baudos metimais).

Rezultatyviausias „Pistons“ žaidėjas buvo Saddiqas Bey – 23 taškai.

Tuo metu Indianos „Pacers“ su Deividu Sirvydžiu išvykoje 114:131 (31:26, 23:46, 34:31, 26:28) pralaimėjo Niujorko „Knicks“ ekipai. 6,5 minutės aikštėje gavęs lietuvis pelnė pirmuosius savo 6 taškus Indianos komandoje. D. Sirvydis pataikė 2 tritaškius iš 3, prametė vieną dvitaškį ir kartą suklydo.

Per pirmąsias savo rungtynes su „Pacers“ marškinėliais lietuvis žaidė tik 3 minutes ir taškų nepelnė.

Rezultatyviausias Indianos ekipos žaidėjas buvo Tyrese‘as Haliburtonas (20 taškų), o Niujorko ekipoje išsiskyrė Obi Toppinas (24).