„Daruššafaka“ įveikė serbus ir pastvėrė paskutinį bilietą į Eurolygos ketvirtfinalį

2017-04-07 19:55

Penktadienio vakarą Eurolygos reguliariajame sezone sudėti visi taškai ant „i“. Daugiausiai intrigos kėlė mačas Stambule, kur vietos „Daruššafaka“ klubas dėl paskutinio bilieto į ketvirtfinalį kovojo su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Evaldo Šemioto nuotr.

Tiesa, Turkijos klubas nesunkiai įrodė, jog yra visa galva pranašesnis už savo varžovus ir laimėjo 78:62 (25:14, 18:18, 12:17, 23:13).

Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros treniruojamas Turkijos klubas nuostabiai pradėjo rungtynes ir iš karto šovė į priekį 10:0.

Nors serbams ir pavyko atsipeikėti, pirmą kėlinį šeimininkai laimėjo užtikrintai – 25:14.

Vaizdas aikštėje nepasikeitė ir po pertraukėlės. „Daruššafaka“ tvirtai kontroliavo rungtynes, išlaikė persvarą, o vietos sirgaliai jau pertraukos metu pradėjo traukti pergalės dainas.

Tačiau gerokai per anksti. Trečiajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ pakilo į šturmą ir buvo sumažinus atsilikimą iki 3 taškų (49:52).

Bet perlaužti rungtynių serbai neįstengė. Ketvirtą kėlinį turkai sužaidė brandžiau ir išplėšė kelialapį į atkrintamąsias.

Į nuvažiuojantį ketvirtfinalio traukinį įšokę turkai kitame etape susitiks su reguliaraus sezono nugalėtoju Madrido „Real“.

„Daruššafaka“: Bradas Wanamakeris 22, Scottie Wilbekinas 16 (6 rez. perd.), Ante Žižičius 11 (5/5 dvit., 8 atk. kam.), Willas Clyburnas 10.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Kuzmičius 14, Charlesas Jenkinsas 12, Marko Simonovičius 10.

Kitame mače Maskvos CSKA namuose 90:86 (25:15, 22:22, 12:17, 19:23) pranoko Pirėjo „Olympiakos“.