"Dinamo" sutriuškino Latvijos čempionus

2008-11-26 19:50
"Dinamo" sutriuškino Latvijos čempionus / R.Medonio nuotr./Robertas Javtokas

Antrosiose Europos taurės turnyro B grupės rungtynėse du lietuvius savo gretose turintis Maskvos "Dinamo" klubas svečiuose 80:61 (25:18, 19:12, 26:19, 10:12) sutriuškino Latvijos čempionę Rygos "Barons/LMT" ekipą, kurioje rungtyniauja du krepšininkai iš Lietuvos, rašo Krepsinis.net.

31 su puse minutės aikštelėje praleidęs Robertas Javtokas nugalėtojams pelnė 8 (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 0/1, baudos 2/4) taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Darjušas Lavrinovičius per 8 minutes surinko 4 (dvitaškiai 1/2, baudos 2/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo varžovo pražangą, sykį suklydo ir aikštelę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto 5 asmeninių pražangų limito.

"Dinamo" komandai Boštjanas Nachbaras pelnė 24, Jannero Pargo - 14, Sergejus Monia - 11 taškų.

Latvijos čempionų gretose rezultatyviausiai žaidė Giedrius Gustas, kuris per 36 minutes į varžovų krepšį įmetė 16 (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 2/6, baudos 2/2) taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas, prarado kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

26 minutes ant parketo praleidęs Dainius Adomaitis surinko 5 (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 1/1) taškus, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą ir 4 kartus pažeidė taisykles.

11 taškų į svečių krepšį įmetė Demetriusas Alexanderis, 10 - Charlesas Rhodesas, 9 - Kasparas Beržinis.