Dviguba pergalė: „Neptūnas“ dramatiškai palaužė „Dzūkiją“

Klaipėdos „Neptūnas“ (12-14) pasiekė svarbią pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 65:64 (19:13, 23:18, 20:14, 9:13) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (11-15).

„Neptūnas“ ne tik laimėjo bet ir įgijo tarpusavio pranašumą prieš dzūkus – uostamiesčio ekipa laimėjo 2 iš 3 reguliariojo sezono dvikovų. Taip pat klaipėdiečiai pergalėmis pavijo „Uniclub Casino – Juventus“ (12-13) ir „Šiaulius-7bet“ (12-12). LKL turnyrinę lentelę rasite čia.

Dzūkai ketvirtajame kėlinyje turėjo 6 taškų deficitą (59:65), tačiau Dylanas Frye sumetė 5 taškus paeiliui ir prasidėjus paskutinei minutei „Neptūno“ pranašumas ištirpo iki minimumo (65:64).

Kitoje atakoje Deividas Gailius nepataikė tritaškio, bet šeimininkai irgi nesugebėjo pelnyti taškų. Kamuolį praradęs „Neptūnas“ likus 11 sek. suteikė dar vieną šansą dzūkams išsigelbėti. Su sirena tritaškį paleido Joshas Newkirkas, tačiau metimas buvo netikslus ir pergalę šventė „Neptūnas“.

Dzūkai po šio mačo išlieka aštunti turnyrinėje lentelėje. Nusiminti neverta, nes nuo ketvirtoje pozicijoje esančių jonaviečių (13-13) juos skiria vos dvi pergalės.

Klaipėdos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Julius Jucikas, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 16 taškų (6/9 dvit., 4/4 baudų), 3 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

Alytaus komandai Mindaugas Lukauskis per 32 minutes pelnė 16 taškų (1/5 dvit., 4/8 trit., 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 16 naudingumo balų.

„Dzūkija“: Mindaugas Lukauskis 16 (4/8 trit., 6 atk. kam.), Dylanas Frye ir Aleksandras Aranitovičius (2/4 trit.) po 10, Adamas Lapeta 9.

„Neptūnas“: Deividas Gailius (5/6 dvit., 2/6 trit., 5 atk. kam.) ir Julius Jucikas (6/9 dvit.) po 16, Benas Griciūnas 12 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Matas Jogėla 9 (3/7 dvit.).

Šiame straipsnyje: LKLNeptūnasDzūkija