Eurolyga: M. Kalnietis ir Milano „dizaineriai“ sutriuškinti Kazanėje

2016-12-01 18:20

Italijos čempionas Milano „Emporio Armani“ (4-6) su Mantu Kalniečiu patyrė netikėtą pralaimėjimą Rusijoje.

LaPresse nuotr.

Eurolygos 10-ojo turo rungtynėse „dizaineriai“ svečiuose 79:100 (24:35, 19:22, 26:16, 10:17) nusileido turnyro lentelės dugne buvusiam Kazanės UNIKS (3-7).

Rusijos klubas dominavo aikštėje nuo pat pirmųjų minučių. Jau pirmojo kėlinio pabaigoje UNIKS įgijo dviženklę persvarą ir ją išlaikė iki trečiojo ketvirčio.

Po didžiosios pertraukos Milano ekipa pabandė atsitiesti ir buvo sumažinus deficitą iki 4 taškų, bet perlaužti rungtynių eigos jiems nepavyko – šeimininkai pabėgo ir galiausiai šventė triuškinamą pergalę.

Mantas Kalnietis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 20 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 1 sykį prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

UNIKS: Keithas Langfordas 25, Vadimas Paninas 18, Artiomas Parachouskis 16, Orlando Johnsonas 14.

„Emporio Armani“: Jamelas McLeanas 16, Ricky Hickmanas 12, Zoranas Dragičius 10, Rakimas Sandersas 10.