Eurolygos jaunimo turnyras: "Lietuvos rytas" sutriuškino "Gran Canaria"

Eurolygos jaunimo turnyras: "Lietuvos rytas" sutriuškino "Gran Canaria" / Diena Media arch. nuotr.

Vilniaus "Lietuvos ryto" jaunimo ekipa įspūdinga perdalę baigė Eurolygos jaunimo turnyro A grupės etapą. Vilniečiai paskutinėse grupės rungtynėse 110:63 (28:11, 24:17, 25:16, 33:19) sutriuškino Las Palmo "Gran Canaria" krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, praneša Krepsinis.net.

Nors sužaidus tris minutes vilniečių persvara tebuvo du taškai (4:2), vis geresnį žaidimą turnyre demonstruojanti "Lietuvos ryto" komanda netrukus spurtavo 15:6 ir po Manto Kadzevičiaus dvitaškio Lietuvos klubo pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis - 19:8. Negana to, paskutinių dviejų minučių atkarpą "Lietuvos rytas" laimėjo 9:3 ir po pirmųjų dešimties minučių vilniečiai jau turėjo triuškinančią persvarą - 28:11.

Antrajame kėlinyje vilniečių pranašumas dar labiau augo. Įpusėjus ketvirčiui po Jono Valančiūno metimo "Lietuvos ryto" pranašumas pirmą kartą pasiekė dvidešimt taškų - 33:13. Per likusį laiką Lietuvos komanda ne tik neleido varžovams priartėti, bet ir dar labiau padidino savo persvarą. Įpusėjus rungtynėms vilniečiai išlaikė triuškinančią persvarą - 52:28.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Nors ispanams buvo pavykę šiek tiek priartėti (40:57), "Lietuvos rytas" netrukus atsakė įspūdingu spurtu 16:2 ir po Domanto Pipiro metimo skirtumas perkopė trisdešimt taškų - 73:42. Kėlinį keturiais taškais iš eilės baigė J.Valančiūnas ir po trijų ketvirčių dvikovos nugalėtojas jau nekėlė jokių abejonių - 77:44.

Paskutiniame ketvirtyje aikštelėje intrigos jau nebuvo. Vilniečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 110:63.

"Lietuvos rytas": O.Varanauskas 17 (dvitaškiai 5/5, tritaškiai 2/3), D.Redikas ir J.Valančiūnas (8 atk.kam.) - po 14, O.Matulionis 12, G.Staniulis ir A.Pečiukevičius (dvitaškiai 5/6) - po 11, M.Kadzevičius 10, P.Dambrauskas 9.

"Gran Canaria": J.Carozla 10, O.Alvarado ir S.Dominguezas - po 9.