Europos taurė: "Lietuvos rytas" neatsilaikė prieš svečius iš Volgogrado

2014-12-03 17:00
L.Bielinio/BFL nuotr.

Trečiadienio vakarą Vilniaus "Lietuvos rytas" savo aikštėje žaidė Europos taurės turnyro rungtynes su Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" krepšininkais. Prastai rungtyniavę vilniečiai turėjo pripažinti Rusijos komandos pranašumą - 82:91 (20:21, 15:23, 15:22, 32:25). Virginijaus Šeškaus auklėtiniams tai buvo antroji nesėkmė, o svečiai iškovojo penktąją pergalę.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys. Mačas prasidėjo Volgogrado ekipos legionieriaus Romeo Traviso tritaškiu.

2 min. Travisas Leslie rezultatą išlygino - 5:5.

Pirmojo kėlinio viduryje po R.Traviso dvitaškio svečiai pirmavo 10:14.

8 min. Mindaugas Lukauskis tolimu šūviu rezultatą išlygino - 16:16.

9 min. Marcusas Cousinas vėl išvedė į priekį Rusijos komandą - 16:18.

Po pirmojo kėlinio Virginijaus Šeškaus auklėtiniai atsilikinėjo 20:21.

Antrasis kėlinys. Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo "Krasnyj Oktiabr". 13 min. po M.Cousino metimo svečiai įgijo 6 taškų persvarą - 20:26.

14 min. iš toli pataikė T.Leslie - 23:26.

16 min. "Lietuvos rytas", kurio puolimas visiškai strigo, atsilikinėjo 23:31.

18 min. Rusijos komanda įgijo 10 taškų persvarą - 26:36. Netrukus T.Leslie aikštės šeimininkų atsilikimą sumažino iki 5 taškų (31:36).

20 min. po Gedimino Oreliko metimo "Lietuvos rytas" atsilikinėjo 33:40.

Komandos išėjo ilsėtis Volgogrado ekipai turint 9 taškų persvarą - 35:44.

Iki pertraukos Vilniaus komandai daugiausia taškų pelnė T.Leslie (10) ir G.Orelikas (8). Svečiams net 19 taškų pelnė R.Travisas.

Trečiasis kėlinys. Trečiąjį kėlinį "Lietuvos rytas" pradėjo tragiškai. Per pusę kėlinio vilniečiai sugebėjo įmesti vos 2 taškus, o jų varžovai pelnė net 13 taškų. Tad 25 min. aikštės šeimininkai atsilikinėjo 20 taškų skirtumu - 37:57.

26 min. Billy Baronas Vilniaus komandos atsilikimą sumažino iki 11 taškų (46:57), tačiau "Krasnyj Oktiabr" krepšininkai netrukus vėl nutolo - 46:63.

Po trijų kėlinių komandas skyrė 16 taškų - 50:66.

Ketvirtasis kėlinys. 32 min. Deandre Ligginsas svečių persvarą padidino iki 20 taškų - 50:70.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po G.Oreliko baudų metimų vilniečiai gerokai priartėjo - 64:73. Tačiau tuoj du tritaškius smeigė Randy Culpepperis - 66:79.

37 min. po Martyno Gecevičiaus tolimo metimo komandas skyrė tik 8 taškai (71:79), tačiau svečiai tuoj pat padidino persvarą - 72:83.

39 min. Lietuvos klubas atsilikinėjo 74:85, o rungtynes pralaimėjo 82:91.

Rezultatyviausi

"Lietuvos rytas“: Travisas Leslie 16, Gediminas Orelikas 14, Adas Juškevičius 13, Antanas Kavaliauskas 12, Mindaugas Lukauskis 10.

„Krasnyj Oktiabr“: Randy Culpepperis 28, Romeo Travisas 26, Deandre Ligginsas 18.

Situacija prieš rungtynes

Pergalės. E grupėje pirmaujantis "Lietuvos rytas" iškovojo 6 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą. Trečioje vietoje žengianti "Krasnyj Oktiabr" komanda laimėjo 4 rungtynes ir 3 kartus pralaimėjo.

Dvikova. Pirmąją tarpusavio dvikovą, vykusią Volgograde, 77:63 laimėjo Vilniaus krepšininkai.