Fantastiškai sužaidusi A.Baronėnaitė atvedė „Hoptrans-Sirenas“ į pergalę

2015-10-20 17:00
DMN inf.
Akvilė Baronėnaitė
Akvilė Baronėnaitė / "Hoptrans-Sirenų" klubo nuotr.

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) trečiąją pergalę iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (3/1), kurios svečiuose 73:58 (14:13, 27:8, 15:25, 17:12) įveikė Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/4) ekipą.

Pirmasis kėlinys komandoms prasidėjo nerezultatyviai ir sužaidus beveik 7minutes rezultatas buvo lygus – 6:6. „Hoptrans-Sirenoms“ pavyko pelnyti 4 taškus be atsako iš išsiveržti į priekį (10:6), tačiau šiaulietės ir vėl pradėjo kvėpuoti į nugarą – 9:10. Iki kėlinio pabaigos komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, o po pirmojo kėlinio minimalią persvarą turėjo kaunietės – 14:13.

Antrąjį kėlinį „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo spurtu 6:0 ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 20:13. Viešnių spurtas tuo nesibaigė ir jos greitai įgijo dviženklį pranašumą, o likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes pirmavo jau 17 taškų – 36:19. Per likusį kėlinio laiką „Šiaulių-Universiteto“ ekipai sustabdyti varžovių nepavyko, o prieš ilgąją pertrauką „Hoptrans-Sirenos“ turėjo jau įtikinamą pranašumą – 41:21.

Po ilgosios pertraukos Kauno rajono ekipa ir toliau išlaikė solidų pranašumą bei įpusėjus kėliniui pirmavo – 49:31. „Šiaulių-Universiteto“ gretose iniciatyvos ėmėsi Daniellė Miller, po kurios prasiveržimų rezultatą pavyko sumažinti iki 13 taškų – 37:50. Šiaulietės trečiajame ketvirtyje pagyvino savo puolimą bei laimėjusios kėlinį 25:10 sumažino „Hoptrans-Sirenų“ pranašumą iki 10 taškų – 56:46.

Paskutiniame ketvirtyje šiaulietės buvo sumažinę atsilikimą net iki 6 taškų (52:58), o įpusėjus kėliniui ir iki 4 taškų – 56:60. Rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidė kaunietės, kurios atstatė dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 73:58.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė (5 rez. perd.) 18, D.Miller (7 atk. kam.) 14, A.Tamutytė (6 atk. kam.) 8.

„Hoptrans-Sirenos“: A.Baronėnaitė (12 atk. kam.) 29, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė (5 rez. perd. ) 17, K.Balčiūnaitė (12 atk. kam.) 8.