Galingai atsitiesęs „Atletas“ žengė į lemiamą etapą

"Mums tai labai geras, istorinis pasiekimas", - džiaugėsi Kauno rajono "Atleto" treneris Remigijus Bardauskas. Jo vadovaujama ekipa pateko į NKL-7bet pirmenybių finalo ketvertą. Kauniečiai išvykoje 80:64 (12:7, 14:21, 27:18, 27:18) palaužė „Šilutę“. „Atletas“ seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-2. Pusfinalyje kauniečių laukia akistata su reguliariojo sezono nugalėtoja Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

"Apetitas kyla bevalgant. Taip ir mums po pergalės pirmajame etape prieš "Neptūno" dublerius norėjosi žengti dar toliau. Manau, kad ketvirtfinalyje gavome gana palankią "Šilutės" komandą", - svarstė R.Bardauskas.

Rungtynių svarbą atspindėjo pirmasis kėlinys, per kurį abi ekipos iš viso pelnė 19 taškų. „Atletas“ kurį laiką turėjo nežymų pranašumą, bet geriau pirmąją pusę užbaigė šeimininkai (28:26).

Po pertraukos „Atletas“ laimėjo svarbią atkarpą 9:0 ir išsiveržė į priekį (45:41). Ketvirtajame kėlinyje „Šilutė“ priartėjo (51:55), bet Aidas Kavaliauskas įmetė dvitaškį su pražanga, Ignas Juškevičius pridėjo taiklų metimą ir svečiai nutolo (60:51).

„Šilutė“ dar bandė kabintis, bet nerado kelių pro varžovų gynybą. Likus 4 minutėms Martynas Linkevičius pataikė kertinį tritaškį ir palaužė „Šilutę“ (70:55).

„Atleto" gretose naudingu žaidimu išsiskyrė Martynas Linkevičius, ne tik įmetęs 11 taškų (3/5 tritaškiai), bet ir atkovojęs 17 kamuolių. Rolandas Alijevas pridėjo 16 taškų (8/10 dvit.), Ignas Juškevičius 14 (8/15 baud., 6 atk. kam.), Aidas Kavaliauskas (2/3 trit., 5 rez. perd.) ir Dominykas Bučas (4/5 dvit.) po 12.

„Šilutei“: Tomas Balčiūnas 17 (5/10 dvit., 7/13 baud., 12 atk. kam., 2 blok., 27 naud.), Delante Jonesas 14 (5/8 dvit., 0/5 trit.), Rokas Mačiulis 9 (3/5 trit.).

Kauno r. ekipa atsilikinėjo serijoje 1-2, tačiau prieš dvi dienas namuose laimėjo 90:67 ir nugalėjo lemiamame mače svečiuose.

"Leisim vaikinams atsipūsti ir į finalo ketvertą važiuosime įrodyti, kad galime kovoti net su stipriausiais varžovais", - pabrėžė R. Bardauskas.

Šiame straipsnyje: NKLatletasŠilutė