Global Games: lietuviai 80:70 palaužė australus

2011-06-26 00:06
Global Games: lietuviai 80:70 palaužė australus / google.lt nuotr.

Lietuvos U19 rinktinė, sutriuškinusi jaunuosius argentiniečius stoja į kovą su Australijos krepšininkais.

Lietuvos rinktinė pirmą kėlinį pradėjusi ryžtingai nusiteikusi sugebėjo pabėgti nuo varžovų 4:0, tačiau australai daugiau atitrūkti neleido. Sužaidus tris minutes - rezultatas buvoišlygintas.

Įpusėjus ketvirtai minutei australai išsiveržia į priekį po taiklaus tolimo metimo, tačiau netrukus lietuviai spurtuoja 7:0. Likus kiek daugiau nei keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos lietuviai jau buvo įgiję 13 taškų persvarą: 20:7.

Australijos rinktinė skirtumą po truputį mažino nuolat stodami prie baudos metimų linijos, tačiau pavojingai priartėti prie lietuvių pirmajame kėlinyje taip ir nepavyko.

Tik antrojo kėlinio pradžioje Australijos jaunimas skirtumą sumažino iki vienženklio skaičiaus: 26:19. Visą antrą kėlinį rezultatas tarsi supasi ant svarstyklių ties 10 taškų skirtumu. Tik likus mažiau ne dviems minutėms iki kėlinio pabaigos australai pavojingai priartėjo ir sumažino skirtumą iki 4 taškų: 39:35.

Trečiajame kėlinyje australai bandė spausti lietuvius, tačiau skirtumas nemažėjo. Atvirščiai - trečiojo kėlinio pabaigojo persvarą lietuvių naudai padidėjo iki 19 taškų.

Ketvirtąjį kėlinį aystralai vėl pradėjo nuožmiai, skirtumą jiems pavyko sumažinti iki vienženklio skaičiaus. Likus žaisti septynias minutes lietuviai pirmavo 9 taškais: 70:61. Įtampa augti pradėjo, kai australai nuo lietuvių atsilikinėjo tik keturiais taškais žaisti likus 5 minutėms. Lietuvaičiai atsigavo po geros pusantros minutės ir veržsliu žaidimu po krepšiu ir kontraatakomis skirtumą padidino iki 8 taškų.

Rezultatyviausi Lietuvos rinktinėje buvo: Ž. Skučas 18, D. Redikas ir V. Čižauskas po 14 taškų.