„Grizzlies“ sugrįžimo rungtynės: tragiška pirmoji pusė, tačiau puikus J. Valančiūnas

„Memphis Grizzlies“ ekipa, kurios spalvas gina lietuvis Jonas Valančiūnas, sulaukė savo eilės sužaisti pirmąsias draugiškas rungtynes „Walt Disney“ pramogų parke Orlande. Nors sugrįžimo rungtynės jiems prasidėjo klaikiai, galutinis mačo rezultatas prieš stiprią Rytų konferencijos ekipą nuteikia pozityviai – 83:90 (12:25, 16:29, 34:18, 21:18) nusileista „Philadelphia 76ers“.

Memfio ekipa rungtynes pradėjo spurtu 8:2, o vienus iš pirmųjų ekipos taškų baudų metimais rinko Jonas Valančiūnas. Visgi krepšys „grizliams“ greitai užsirišo, o tuo pasinaudoję varžovai dar pirmoje rungtynių dalyje susikrovė nepadorų 26 taškų pranašumą.

Atrodytų, kad trečiojo kėlinio pradžioje tritaškį pataikius Benui Simmonsui „Grizzlies“ ryžtas kovoti galutinai turėtų būti palaužtas, tačiau įvyko atvirkščiai.

Iki tol puolime strigusi ekipa pagaliau pataikė savo metimus ir skirtumą nukirpo iki 10 taškų. Būtent J.Valančiūno spurto pakylėta „Grizzlies“ ketvirtajame ketvirtyje priartėjo iki 5 taškų (83:88), tačiau per paskutinę žaidimo minutę pasižymėti jiems nebepavyko.

J.Valančiūno sugrįžimas į didįjį krepšinį buvo puikus. Lietuvis per 22 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą perėmė ir blokavo kamuolį.

Uteniškis buvo tiek rezultatyviausias, tiek daugiausiai kamuolių šiame mače sugriebęs žaidėjas.

„Memphis Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 20, Kyle'as Andersonas 14 (8 atk. kam.), Jarenas Jacksonas Jr. 13, Brandonas Clarke'as 11, De'Anthony Meltonas 10.

„Philadephia 76ers“: Tobias Harrisas 15 (10 atk. kam.), Joelis Embiidas 10 (6 atk. kam.), Benas Simmonsas 9 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

Likusias dvi draugiškas rungtynes Memfio klubas sužais prieš „Houston Rockets“ ir „Miami Heat“.