"Hoptrans-Sirenos“ be didesnio vargo įveikė LMKL čempiones

2015-02-27 18:01
DMN inf.
"Hoptrans-Sirenų" klubo nuotr.

Įtikinamą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (12/13), kurios namuose 71:55 (22:8, 25:16, 13:17, 11:14) nugalėjo Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (12/13) krepšininkes.

Pirmąjį kėlinį itin kovingai pradėjo „Hoptrans-Sirenos“, kurios pademonstravo puikų puolimą ir spurtavusios 13:0 pabėgo į priekį. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, pasižymėjo Rasa Knyzaitė, po kurios metimo kauniečių pranašumas dar labiau šoktelėjo – 20:4. Ketvirtį taikliu dvitaškiu baigė vilnietės, tačiau po pirmųjų dešimties minčių „Hoptrans-Sirenos“ jau buvo nutolusios – 22:8.

Antrajame ketvirtyje kaunietės ir toliau diktavo žaidimo taisykles, o įpusėjus kėliniui „Hoptrans-Sirenos“ pirmavo jau 21 tašku – 37:16. Per likusią kėlinio dalį „Kibirkšties-VIČI“ ekipai sumažinti deficito nepavyko, o prieš antrąją rungtynių dalį jis siekė jau 23 taškus – 47:24.

Trečiajame kėlinyje didesnių pokyčių neįvyko, o „Hoptrans-Sirenos” ir toliau kontroliavo žaidimą. Nors kėlinio pabaigoje atkarpą 7:0 sužaidė vilnietės, o kėlinį laimėjo 17:13, tačiau susikrautas pranašumas Kauno rajono ekipai ir toliau leido įtikinamai pirmauti – 60:41.

Paskutiniame ketvirtyje staigmenų užfiksuota nebuvo. Visas rungtynes pirmavusios kaunietės neatsipalaidavo ir varžovėms ženkliai priartėti neleido. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 20 taškų – 68:48. Nors kėlinio pabaigoje vilnietėms kiek pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau rezultatu 71:55 įtikinamą pergalę šventė „Hoptrans-Sirenos“.

„Hoptrans-Sirenos“: E.Liutkutė (5 atk. kam.) 16, A.Baronėnaitė (9 atk. kam., 5 rez. perd.) 15, K.Balčiūnaitė 11, I.Mikėlėnaitė ir R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė po 8.

„Kibirkštis-VIČI“: I.Šimkutė (8 atk. kam.) 19, E.Šniokaitė (7 kld.) 18, D.Šarauskaitė (7 atk. kam.) 5.