"Hoptrans-Sirenos“ trečią kartą šį sezoną įveikė „Jaunuosius talentus“

2015-01-09 21:30
LMKL inf.
"Hoptrans-Sirenų" klubo nuotr.

Šeštąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (6/11), kurios namuose rezultatu 87:64 (24:22, 25:15, 13:12, 25:15) pranoko Vilniaus „Jaunųjų talentų“ (4/13) krepšininkes.

Pirmajame ketvirtyje ekipos demonstravo apylygį žaidimą, tačiau kėlinio antroje pusėje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Sirenos“, kai po tikslių Akvilės Baronėnaitės ir Kornelijos Balčiūnaitės metimų kaunietės pirmavo 20:13. Rungtynių pabaigoje spurtavusios vilnietės atlikimą sumažino ir beveik pasivijo varžoves – 22:24.

Antrojo kėlinio viduryje „Sirenos“ susikrovė jau dviženklį pranašumą – 41:31, kurį išlaikė visą kėlinį ir neleido varžovėms priartėti. Prieš prasidedant antrajai rungtynių daliai, „Sirenos“ prieš „Jaunųjų talentų“ ekipą priekyje buvo 12 taškų – 49:37.

Trečiajame kėlinyje, po Agnės Bobinaitės ir Gabijos Meškonytės metimų, „Jaunieji talentai“ sumažino atsilikimą ir priartėjo – 45:51. Kėlinio pabaigoje, Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės rezultatyvios atakos leido šeimininkėms ir vėl susikrauti dviženklį pranašumą ir pirmauti po trijų ketvirčių rezultatu 62:49.

Paskutiniame ketvirtyje kaunietės iniciatyvos neprarado ir sužaidus 3 minutes jau pirmavo įtikinamu rezultatu – 72:52. Per likusį laiką vilnietėms sumažinti atsilikimo nepavyko, o persvarą susikrovusios „Sirenos“ šventė pergalę rezultatu 87:64.

„Hoptrans-Sirenos“: A.Baronėnaitė (9/11 dvitaškiai, 8 atk. kam., 32 naud. bal.) 27, K.Balčiūnaitė (7 akt. Kam., 5 rez. perd., 25 naud. bal.) 18, R.Knyzaitė (8 rez. perd.) 14, G.Jasiunkaitė 11, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė 10.

„Jaunieji talentai“: L.Juškaitė (13 akt. kam., 31 naud. bal.) 17, G.Meškonytė 14, E.Mauraitė 10, I.Savickaitė 8.