Ir vėl ilgai žaidęs D. Sirvydis mačą baigė su asmeniniu rekordu

Deividas Sirvydis gauna vis daugiau „Detroit Pistons“ (20-50) vyriausiojo trenerio Dwane'o Casey pasitikėjimo. Tiesa, lietuvio atstovaujama komanda 100:119 (20:30, 20:32, 25:24, 35:33) namuose nusileido „Minnesota Timberwolves“ ekipai.

D.Sirvydis šį kartą aikštėje praleido net 19 minučių, bet taškų nepelnė, prametęs vieną dvitaškį ir du tritaškius.

Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir taip pakartojo asmeninį rekordą, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo. Lietuviui būnant aikštėje varžovai įmetė 6 taškais daugiau nei „Pistons“.

Tai buvo trečias iš eilės „Pistons“ mačas, kuriame vilnietis žaidžia apie 20 minučių. Prieš tai D.Sirvydis dvikovose su „Philadelphia 76ers“ ir „Chicago Bulls“ ant parketo praleido atitinkamai 24 ir 22 minutes.

Detroito komanda šį kartą leido pasireikšti naujokams, kurių sudėtyje buvo net šeši.

Svečiai jau iki didžiosios pertraukos įgijo apčiuopiamą pranašumą, tad antroji mačo pusė tebuvo formalumas.

NBA lygoje „Pistons“ lenkia vienintelę „Houston Rockets“ (16-53) ekipą.

„Pistons“: Sabenas Lee 22, Saddiqas Bey 21, Killianas Hayesas 13, Sekou Doumbouya 12, Joshas Jacksonas, Isaiah Stewartas – po 11.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 28, Anthony Edwardsas 22, Ricky Rubio 19, D'Angelo Russellas 15 (10 rez. perd.), Nazas Reidas 13.