Įspūdingą puolimą pademonstravęs „Neptūnas“ sutriuškino „Pieno žvaigždes“

Klaipėdos „Neptūno“ (9-6) žaidėjai didžiąsias metų šventes pasitiks geromis nuotaikomis. Uostamiesčio krepšininkai namuose 93:70 (25:16, 29:18, 21:23, 18:13) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5-10).

Bėgti nuo varžovų klaipėdiečiai pradėjo dar pirmajame ketvirtyje, kurį užbaigė pelnydami 12 taškų paeiliui. Apsukų nemažinęs „Neptūnas“ iki ilgosios pertraukos pataikė 9 tolimus metimus, o Deivido Gailiaus pelnyti 16 taškų padėjo šeimininkams pirmauti triuškinama persvara 54:34.

Tomo Rinkevičiaus kariauna varžovų iš Pasvalio arčiau 16 taškų nebeprisileido, ketvirtojo kėlinio viduryje pranašumas vienu metu buvo išaugęs iki rekordinės 28 taškų ribos (93:65).

Pergalingame susitikime „Neptūnas“ realizavo 14 tritaškių iš 33 (42 proc.) bei atliko net 30 rezultatyvių perdavimų. Tai antras geriausias rezultatas šį sezoną visoje lygoje.

Šiose rungtynėse „Neptūnui“ padėti negalėjo traumas besigydantys Darrinas Dorsey ir Gytis Masiulis.

Kitas rungtynes uostamiesčio krepšininkai žais artėjantį šeštadienį, gruodžio 28-ąją dieną, kuomet Alytuje susitiks su „Sintek-Dzūkija“ komanda.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 24 (5/9 trit.), Matas Jogėla 14 (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Osvaldas Olisevičius 13 (3/4 trit.), Tadas Sedekerskis 12 (9 akt. kam., 4 rez. perd.), Andre Williamsonas 10.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas 17, Mike‘as Bruesewitzas 14, Johnas Gillonas 13.