Įspūdingai Kaune sugrįžęs Ukrainos klubas pralaimėjo paskutinę sekundę

Įspūdingai į rungtynes sugrįžęs Slobožanskės „Prometey“ (3-3) paskutinių sekundžių dramoje patyrė nesėkmę.

Ukrainos ekipa Kaune vykusiame mače 105:106 (22:27, 21:26, 28:33, 20:34) nusileido Ulmo „Ratiopharm“ (3-3) krepšininkams.

Trečiajame kėlinyje atrodė, kad intrigos rungtynėse nebeišvysime, „Prometey“ atsilikinėjo 18 taškų deficitu (64:82).

Tačiau Lietuvos sirgalių skanduočių įkvėpti Slobožanskės krepšininkai nepasidavė ir ketvirtąjį rungtynių ketvirtį pradėjo spurtu 12:0 bei prisivijo varžovus iki 3 taškų (83:86).

Susitikimo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus šiek tiek daugiau nei minutei šeimininkų teisėmis Kaune žaidęs „Prometey“ atsilikinėjo 99:103, tačiau Issufas Sanonas pataikė vieną baudos metimą, o Gianas Clavellas smeigė tritaškį ir išlygino rungtynių rezultatą (103:103).

21 sekundę atsakui turėjęs „Ratiopharm“ greitai išprovokavo pražangą, Robinas Christenas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išvedė svečius į priekį (104:103).

Likus 9 sek. iki rungtynių pabaigos Clavellas dvitaškiu suteikė persvarą Ukrainos klubui, tačiau lemiama ataka priklausė Ulmo ekipai, kurį ją surengė sėkmingai ir po Karimo Jallowo dvitaškio paskutinėmis sekundėmis šventė dramatišką pergalę.

Ulmo ekipos gretose išsiskyrė Yago Dos Santosas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 26 taškai (2/3 dvit., 5/9 trit., 7/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų bei 39 naudingumo balai.

Slobožanskės komandoje įspūdingai rungtyniavo Gianas Clavellas, kuris per 29 minutes pelnė 34 taškus (4/6 dvit., 7/10 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 36 naudingumo balus.

„Žalgirio“ arenoje buvo susirinkę 807 žiūrovai.

„Prometey“: Gianas Clavellas 34 (4/6 dvit., 7/10 trit., 5/6 baud., 36 naud.), D.J. Stephensas 18 (4/6 dvit., 3/4 trit., 6 atk. kam.), Issufas Sanonas 17 (7/9 dvit., 0/6 trit., 4 rez. perd.), Caleb Agada 16 (2/4 trit., 6/6 baud.), Dustin Hogue 8 (9 atk. kam.).

„Ratiopharm“: Yago Dos Santos 26 (5/9 trit., 7/7 baud., 10 rez. perd., 39 naud.), Karim Jallow 24 (7/7 dvit., 2/2 trit., 5 atk. kam., 29 naud.), Nicolas Bretzel 17 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Robin Christen 14 (3/4 trit.), Thomas Klepeisz 9 (3/4 trit., 4 rez. perd.), Juan Nunez 7 (7 rez. perd.).