Italijos krepšinio lygoje penki lietuviai pelnė 33 taškus

2015-12-28 07:27
Scanpix nuotr.

Dešimtą pergalę Italijos vyrų krepšinio pirmenybių (Serie A) XIV turo rungtynėse iškovojo šešiolikos komandų turnyro lyderis šalies vicečempionas Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas su Darjušu Lavrinovičiumi bei Rimantu Kaukėnu, sekmadienį namuose 86:69 (27:11, 12:16, 33:15, 14:27) nugalėjęs į dvyliktąją poziciją nukritusią Varezės „Openjobmetis“ (5 pergalės ir 9 pralaimėjimai) ekipą su Ovidijumi Varanausku.

Traumuotas R. Kaukėnas vėl nebuvo registruotas mačui, o D. Lavrinovičius į svečių krepšį įmetė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo ir prasižengė 4 sykius. Puolėjas iš Lietuvos per 10 aikštelėje praleistų minučių prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

20 taškų nugalėtojams pelnė Amedeo Della Valle, 16 – Andrea De Nicolao, 13 – Vladimiras Veremejanka.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Luca Campani (16 tšk.), Daniele Cavaliero (12 tšk.), Brandonas Daviesas, Rihardas Kuksikas (po 10 tšk.) ir Ovidijus Varanauskas (9 taškai).

Per 12 minučių lietuvis pataikė tritaškį, abu dvitaškius iš abu baudų metimus, sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir trissyk suklydo.

Taip pat 10 susitikimų iš 14 laimėjo ir antroje vietoje esantys Milano „EA7 Emporio Armani“ krepšininkai.

Šeštą pergalę iškovojo ir į vienuoliktą vietą pakilo Avelino „Sigidas“ (6/8) klubas su Benu Veikalu, svečiuose 77:55 nugalėjęs penkioliktojoje pozicijoje esančią bei Simo Jasaičio atstovaujamą Kapo d'Orlando „Betaland“ (4/10) komandą.

B. Veikalo indėlis į pergalę – 6 taškai, 3 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei pražanga. Per 20 minučių jis prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Jamesas Nunnally's, 17 – Joe Raglandas, 12 – Riccardo Cervis.

Vos 9 minutes minutes aikštėje praleidęs S. Jasaitis į svečių krepšį įmetė 2 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/1) taškus ir sugriebė 1 kamuolį.

14 taškų pralaimėjusiems pelnė Alexas Oriakhi, 11 – Laurence'as Bowersas, 8 – Zoltanas Perlas.

Penktą nesėkmę patyrė tryliktoje vietoje esantis Pezaro „Consultinvest“ (5/9) penketukas, kuriame debiutavo Tautvydas Lydeka, svečiuose 65:90 (14:21, 13:25, 18:24, 20:20) pralaimėjęs į devintąją poziciją pakilusiai Kantu „Acqua Vitasnella“ (6/8) ekipai.

Lietuvis svečiams pelnė 7 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir po kartą suklydo bei prasižengė. Per 22 minutes T. Lydeka pataikė 3 dvitaškius iš 4 ir 1 baudos metimą iš 2.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidė Austinas Daye (22 tšk.), Trevoras Lacey (16 tšk.) bei Semajus Christonas (9 taškai).

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė JaJuanas Johnsonas (23 tšk.), Bradas Heslipas ir Kenny's Hasbruckas (po 16 taškų).