J. Valančiūnas klydo dažniau nei pataikė metimus, bet „Grizzlies“ užtikrintai laimėjo

Jonas Valančiūnas jau trečiose rungtynėse iš eilės nesurinko dviženklio taškų skaičiaus, bet pasižymėjo puikia kova dėl atšokusių kamuolių, o jo atstovaujami „Memphis Grizzlies“ (9-17) namuose 128:111 (35:30, 34:24, 35:30, 24:27) nugalėjo „Washington Wizards“ (7-17).

Lietuvis rungtyniavo ilgiausiai komandoje ir per 29 minutes pelnė 6 taškus (3/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus, net šešis sykius suklydo bei triskart prasižengė.

„Grizliai“ šiose rungtynėse palaipsniui didino savo pranašumą, o rekordinė žyma buvo pasiekta ketvirtojo kėlinio viduryje, kai šeimininkai triuškino varžovus 24 taškų skirtumu – 121:97.

Memfio ekipa iškovojo jau trečiąją pergalę per paskutines ketverias rungtynes, bet J.Valančiūnas pastaruoju metu yra įkritęs į duobę puolime.

Trejose paskutinėse rungtynėse lietuvis pataikė tik 9 metimus iš 25 ir pelnė vidutiniškai 6,7 taško, kai jo sezono vidurkis siekia 13,6.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 27 (8/10 dvit.), Brandonas Clarke'as 25 (11/14 metimai), Ja Morantas 18, Jarenas Jacksonas 16.

„Wizards“: Bradley Bealas 29 (5/13 trit., 8/12 baud., 10 atk. kam.), Troy'us Brownas 16, Admiralas Schofieldas ir Ishas Smithas po 14.