„Juventus“ svečiuose nušlavė Prienų ekipą

2014-11-09 16:26
UtenosJuventus.lt inf.
BC Utenos "Juventus" / Facebook nuotr.

Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo ketvirtąją vietą turnyro lentelėje užimanti Utenos „Juventus“ ekipa. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai varžovų aikštelėje 91:56 (17:22, 23:10, 27:18, 24:6) sutriuškino Prienų „Prienų“ klubą.

Giedriaus Staniulio vedami prieniškiai geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus pustrečios minutės buvo priekyje (7:2), tačiau Vaido Čepukaičio ir Rashauno Broaduso tikslūs metimai leido svečiams netrukus persverti rezultatą savo naudai – 9:7. Likus žaisti keturias minutes Darius Pakamanis tolimu metimu padidino „Juventus“ pranašumą iki penkių taškų (17:12), tačiau ketvirtį Prienų klubas baigė spurtu 10:0 ir po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkai buvo priekyje – 22:17.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui prieniškiai dar labiau nutolo (28:20), bet R.Broaduso ir V.Čepukaičio dvitaškiai netrukus sugrąžino pusiausvyrą (28:28), o Arvydas Šikšnius galingu dėjimu persvėrė rezultatą uteniškių naudai – 30:28. Prasidėjus priešpaskutinei ketvirčio minutei Edgaras Stanionis pataikė du tritaškius iš eilės, o kėlinį metimu iš po krepšio baigė Valdas Dabkus – 40:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Juventus“ persvara tapo dviženklė (45:34), o dar po trijų minučių pasiekė septyniolikos taškų ribą – 53:36. Puikiai gynyboje žaidę uteniškiai perėmė kelis kamuolius, tiksliai baigė atakas, todėl varžovai neturėjo galimybių priartėti. Prieš lemiamas dešimt minučių komandas ir toliau skyrė septyniolika taškų – 67:50.

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse jau tebuvo formalumas. „Juventus“ persvara netruko šoktelti iki dvidešimties taškų (70:50), o dar po trijų minučių uteniškių dominavimas jau buvo daugiau nei akivaizdus – 89:50. Pirmąsias septynias kėlinio minutes uteniškiai laimėjo 22:0, o rungtynes baigė sutriuškindami varžovus rezultatu 91:56.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 8/11), 14 – Edgaras Stanionis (tritaškiai 4/5), 13 – Rashaunas Broadusas (6 atk. kam., 8 rez. perd., 8 per. kam.), 12 – Valdas Dabkus (6 atk. kam.), 10 – Simas Buterlevičius (8 atk. kam., 4 rez. perd.), 9 – Arvydas Šikšnius (6 atk. kam., 6 išprov. praž.), 8 – Nikita Barinovas, 5 – Darius Pakamanis, 4 – Saulius Kulvietis.

Aikštės šeimininkų komandoje pasižymėjo Ovidijus Varanauskas ir Giedrius Staniulis (po 11 tšk.) bei Arnas Labuckas (10 tšk.).