Kapituliacija Sakramente: iš pykčio sprogęs D. Sabonis išvarytas iš rungtynių

Domantas Sabonis dar iki ilgosios pertraukos surinko dvigubą dublį, tačiau jo vedama Sakramento „Kings“ (24-43) liko bejėgė prieš Juliusą Randle'ą ir kapituliavo antroje dvikovos dalyje.

Nesusitvardęs D. Sabonis buvo išvarytas iš rungtynių, kurių pabaigą teko stebėti rūbinėje.

Niujorko „Knicks“ (27-38) puolėjas pataikė 8 tritaškius ir surinko net 46 taškus, bet Tomo Thibodeau auklėtiniai lietuvio tvirtovėje laimėjo 131:115 (17:33, 31:30, 44:24, 39:28).

D. Sabonis pratrūko ketvirtojo kėlinio viduryje, kai jam buvo užfiksuota pražanga gynyboje prieš Immanuelį Quickley.

Tautietis ėmė reikšti nepasitenkinimą, už ką gavo techninę pražangą. D. Sabonis priėjęs kliudė arbitrą, kuris iškart skyrė antrą techninę pražangą.

Jis per pirmąją pusę pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, o „Kings“ buvo priekyje 63:48. Visgi trečiajame ketvirtyje šeimininkai praleido net 44 taškus ir paleido iniciatyvą – „Knicks“ išsiveržė į priekį 92:87.

Niujorko komanda ėmė dominuoti ketvirtajame kėlinyje ir triuškino 129:108.

„Kings“ per pirmuosius du kėlinius buvo praleidusi 48 taškus, o antrajame ketvirtyje po lietuvio taiklios baudos turėjo rekordinę 20-ies taškų persvarą (49:29).

D. Sabonis žaidė 37 minutes, įmetė 19 taškų (6/11 dvit., 0/2 trit., 7/9 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvos rinktinės centras dvigubą dublį pasiekė aštuntose rungtynėse iš eilės.

J. Randle'as tašku pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą – ankstesnis rezultatas buvo 45 taškai.

27-erių aukštaūgis taip pat užfiksavo naują pataikytų tritaškių rekordą (8 iš 16). Jis atkovojo 10 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 24 (9/14 dvit., 3/8 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld.), Harrisonas Barnesas 23 (4/7 dvit., 3/4 trit., 6/7 baud.), Domantas Sabonis 19 (6/11 dvit., 7/9 baud., 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Donte DiVincenzo 13 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Davionas Mitchellas 10, Damianas Jonesas 9 (5 atk. kam.), Justinas Holiday 7 (1/8 trit.).

„Knicks“: Juliusas Randle'as 46 (10/15 dvit., 8/16 trit., 10 atk. kam., 41 naud.), R.J. Barrettas 29 (8/15 dvit., 3/6 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 25 naud.), Immanuelis Quickley 27 (4/5 dvit., 3/5 trit., 10/11 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 28 naud.), Evanas Fournier 15 (3/10 trit.).