„Kibirkšties-VIČI” krepšininkės šiaulietėms apie pergalę neleido net pasvajoti

2015-02-10 19:34
LMKL inf.
Augusto Didžgalvio nuotr.

Vienuoliktąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Vilniaus „Kibirkšties-VIČI” (11/11) ekipa, kuri svečiuose rezultatu 80:48 (27:13, 11:13, 16:13, 26:9) nugalėjo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (0/22) krepšininkes.

Dviženklį pranašumą „Kibirkštis-VIČI“ susikrovė jau pirmajame kėlinyje, kuomet sužaidusios atkarpą 16:0 išsiveržė į priekį – 24:9, o po pirmojo ketvirčio pirmavo jau 27:13.

Antrąjį kėlinį 4 taškais pradėjo „Šiaulių-Universiteto“ lyderė Silvija Kuodienė ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų – 17:27. Nors šiaulietės kėlinį laimėjo 13:11, tačiau „Kibirkšties-VIČI“ įgytas pranašumas leido joms prieš ilgąją pertrauką būti priekyje – 38:26.

Trečiajame ketvirtyje vilniečių pranašumas buvo šoktelėjęs iki 23 takų – 52:29, tačiau 8 taškus be atsako kėlinio pabaigoje pelniusios šiaulietės atsilikimą prieš lemiamą ketvirtį sumažino – 39:54.

Lemiamą ketvirtį vilnietės pradėjo spurtu 11:2 ir vėl atstatė pranašumą – 65:41.  Šiaulietėms per likusį laiką prie LMKL čempionių priartėti taip ir nepavyko, o vilnietės persvarą padidino iki 32 taškų ir ketvirtą kartą šį sezoną įveikė „Šiaulių-Universiteto“ ekipą.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė (12 atk. kam., 10 kld.) 16, A.Tamutytė (5 atk. kam.) 9, V.Juodeikytė (8 kld.) ir U.Bukauskaitė po 8.

„Kibirkštis-VIČI“: E.Šniokaitė (7 per. kam.) 24, D.Šarauskaitė (11 atk. kam.) 15, N.Hammonds (4 rez. perd.) 14, V.Kaminskytė (9 atk. kam.) 8.