Krepšinio vežimėliuose rinktinė 71:60 nugalėjo graikus

2011-08-05 18:43

Rezultatas - Lietuva vs. Graikija 71:60

Europos krepšinio vežimėliuose C diviziono čempionate Kaune, A.Sabonio sporto centre, Lietuvos rinktinė susitinka su Graikijos krepšininkais. Pirmus kėlinius žaidimas labai įtemptas. Po pirmų dviejų kėlinių pirmauja Graikijos krepšinio vežimėliuose rinktinė. Lietuviai atsilieka trimis taškais(32:35).

Po didžiosios pertraukos inciatyvą stengiaisi išlaikyti Graikijos komanda, tačiau dvi jų atakos nepavyksta. Lietuvos krepšininkai atsako staigiu spurtu ir rezultats sumažinamas iki minimumo - 34:35. Lietuviai surengia dar dvi sėkmingas atakas lietuviai. Mūsų komanda per tris kėlinio minutes pelno aštuonis taškus. Graikijos komandos treneris paprašo minutės pertraukėlės.

Lietuviai dar kartą atakuoja sėkmingai bei pelno vieną baudos metimą. Įpusėjus kėliniui abiem komandoms nepavyksta surengti taiklių atakų. Graikams prasižengus, Lietuvos komandai nepavyksta pelnyti dviejų baudų metimų, tačiau rinktinė išsaugo kamuolį ir pelno dar du taškus (43:37).

Graikai po šios atakos įsiunta, tačiau tai į naudą neišeina. Fiksuojama dar viena pietiečių pražanga. Dvi lietuvos krepšininko mestos baudos pasiekia savo tikslą. Lietuvos komanda persvarą padidina iki dešimties taškų(47:37).

Graikijos rinktinės treneris paprašo dar vienos minutės pertraukėlės. Po jos Graikijos komanda surengia kelias sėkmingas kontratakas ir skirtumą sumažina iki ketruių taškų (47:43). Trečioje rungtynių atkarpoje Lietuvos komanda pelno 15, o Graikijos - 6 taškus.

Paskutinysis kėlinys prasideda žaibiškomis abiejų komadų atakomis. Atrodo, kad gynybai skiriama mažiausiai dėmesio. Per tris minutes Lietuvos komanda pelno 8, Graikijos - 6 taškus (55:49).

Sužaidus pusę lemiamo kėlinio Graikijos rinktinės strategas paprašo minutės pertraukėlės (61:53). Po minutės pertraukėlės sugrįžę į aikštę graikai prasižengai du kartus ir Lietuvos komanda iš dviejų baudos metimų pataiko vieną (64:55).

Iki rungtynių pabaigos likus dviem minutėms vienintelė Lietuvos komandos mergina pelno tritaškį(69:58).  Greitą ataką surengia ir graikia, į kurią lietuvaičiai taip pat atsako rezultatyviuu metimu. Likus paskutinėms kėlinio sekundėms niekas nepasikeičia. Lietuvos rinktinė po įtemptų rungtynių iškovoja pergalę rezultatu 71:60.

Lietuvos komanda iki šiol laimėjo visas žaistas rungtynes. Mūsų krepšininkų taip pat laukia susitikimas ir su Ukrainos komanda.