Laimėtose „Knicks“ rungtynėse M. Kuzminskas žaidė tik šešias minutes

2016-11-20 19:59

NBA reguliaraus sezono rungtynėse „New York Knicks“ (6-7) namuose 104:94 (24:20, 22:21, 29:25, 29:28) įveikė vieną Rytų konferencijos lyderių „Atlanta Hawks“ (9-4).

Lietuvis Mindaugas Kuzminskas šiose rungtynėse žaidė tik antrajame kėlinyje, kai leido atsipūsti „Knicks“ lyderiui Carmelo Anthony.

Per šešias minutes lietuvis spėjo pramesti tritaškį, atlikti du rezultatyvius perdavimus ir atkovoti kamuolį gynyboje.

Kitas Niujorko ekipos naujokas, ispanas Willy Hernangomezas sužaidė daugiausia minučių karjeroje, 29-ias, per kurias pelnė 7 taškus ir atkovojo 8 kamuolius

„Knicks“: C.Anthony 31, K.Porzingis 19 (11 atk. kam.), C.Lee ir D.Rose'as po 14.

„Hawks“: P.Millsapas 19, D.Howardas 18 (18 atk. kam.), K.Korveris 17, T.Hardaway Jr. ir K.Bazemore'as po 12.